Дозвілля та розваги у Києві

Театри та кінотеатри

Театр на Подолі

Театр на Подолі

Оперний театр Київ

Оперний театр Київ

{"slide_show":3,"slide_scroll":1,"dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":3000,"speed":600,"loop":"true","design":"design-1"}Де погуляти в Києві

У цьому розділі ви знайдете огляди багатьох цікавих місць в Києві. Тут зібрано все про дозвілля, розваги Київ. Куди піти в Києві? Вибирайте на свій смак. Для швидкого пошуку ми зробили розділ за категоріями:

  • Куди піти з дитиною в Києві. Огляди місць відпочинку із дітьми.
  • Парки різних районів столиці з фото та розбором розваг.
  • Пам’ятки, туристичні місця та просто гарні набережні столиці.
  • Кінотеатри та театри міста.

Коли наближаються вихідні, ми починаємо шукати розваги Київ. Хочеться з’їздити у нове місце, де ще не були. Де погуляти в Києві сьогодні? Наприклад, можна сходити до парку, з’їздити до Пущі-Водиці та орендувати альтанку для пікніка.

Хтось сказав, що за всі розваги в Києві треба платити. У центрі багато локацій, які можна обійти за день і доїхати туди на метро. Подивіться, можливо, ви давно не були на Софіївській площі або не гуляли Оболонською набережною. Ми маємо огляди на ці місця.

Ну а для дітей є багато зоопарків та інших розваг, куди сходити в Києві можна найближчим вихідним. Для зручності відразу в публікації написані актуальні ціни, графіки та розклад. Також традиційно докладно вказуємо, як дістатися до тієї чи іншої точки на громадському транспорті.