Оболонська набережна

Оболонська набережна – місцем романтичних зустрічей та неспішних прогулянок. Гарне місце для відпочинку всією родиною. Нудити вам точно не доведеться, адже потрібно встигнути стільки цікавого подивитися!

Що подивитися та чим зайнятися на Оболонській набережній

оболонська набережна фото

Зараз важко когось здивувати клумбами, лавами та дитячими майданчиками, тож перейдемо до цікавіших місць. На самому початку Оболонської набережної знаходяться «Тунелі під Дніпром», але що це таке?

Тунелі під Дніпром, відоміші як «Сталінські тунелі» — незакінчений військовий проект 40-х років. Ідея підводних тунелів полягала у кільцевому сполученні двох берегів Дніпра. Пройшло вже багато часу, але масштабність проекту досі дивує.

Не пропустіть з уваги пам’ятники. На території набережної знаходиться:

  • “Пам’ятник Сонцю”. Фігура золотистого чоловічка справді нагадує сонце. Щедрий подарунок акціонерного товариства «Ухл-Маш» викликає позитив у мешканців Оболоні та пересічних перехожих.
  • Композиція «Котигорошко та змій Горинич». Український герой казок особливо подобається маленьким відвідувачам набережної. Дітям не заборонено фотографуватись біля бронзової скульптури і це чудово.
оболонська набережна Київ
  • Скульптури “Царівна”, “Золота рибка”. Хоч і не такі арт-об’єкти, що запам’ятовуються, але теж мають право бути частиною Оболонської набережної.
  • Пам’ятник «Друзі». Спочатку двоє гарних ротвейлерів нічого не пояснюють. Різко стає зрозумілою ідея пам’ятника тільки коли прочитаєш напис на камені: «Собаки… Вони навчили нас цінувати вірність, щоб ми не забували тих, кого любимо».

Усі переваги Оболоні змогли оцінити фінансово забезпечені люди, тому не дивуйтеся, коли побачите на Оболонській набережній престижний гольф-клуб, стоянки для приватних яхт та дорогі котеджі.

Від довгої пішої прогулянки можна втомитися та зголодніти. Закусочні, кафе та ресторани працюють на Оболонській набережній щодня. Особливий попит на страви італійської кухні, солодку випічку та фаст-фуд. 

Скільки б нововведень не з’явилося на Оболонській набережній, приїхати сюди варто насамперед заради чудового краєвиду на Дніпро. У вечірній час річка виглядає ще чарівною.

оболонська набережна як доїхати

Як дістатися до Оболонської набережної

Вулиця Оболонська набережна починається прямо від Північного мосту та закінчується на перехресті з вулицею Північна. Доїхавши до станції метро “Оболонь”, вам доведеться приблизно 2 км пройти пішки.

Доїхати до Оболонської набережної можна на 44, 47, 73, 88, 100 автобусі або на 180, 476, 485, 582 маршрутці