Океанаріум Київ Морська казка

Єдиний океанаріум у Києві розташований на Дарниці. Відкритий у 2012 році. Океанаріум Київ займає площу 800 кв. Він невеликий, але досить компактний. Дістатися просто і якщо ви ще жодного разу там не були, однозначно заслуговує на увагу.

Морська казка Київ: огляд

Океанаріум у Києві складається з кількох залів. Перша експозиція стилізована під затонулий корабель. Морські рибки плавають серед коралів. Друга зала — Амазонія у напівпідвальному приміщенні.

океанаріум київ

Далі найцікавіше – тунель, де у прямому розумінні над вашою головою плавають скати та акули, гігантські черепахи. Тунель – найкрутіше місце. Тут завжди людно і багато охочих сфотографуватись.

Всього в океанаріумі Морська Казка налічується понад 2600 видів морських мешканців, піранії, акули, отруйні фугу, вугрі, скати, риби-клоуни та риби собаки.

Кожна зала відноситься до своєї тематики. Акваріумів багато, але вони не дуже великі за розміром. Є відкрите водоймище з рибами. Щодня відбувається годування вихованців. Потрапити на неї великий успіх. Найбільше Океанаріум Київ порадує малечу.

Океанаріум Київ ціна квитка

морська казка Київ

Океанаріум Морська казка Київ працює за таким графіком: понеділок – скорочений день з 10 до 15, вівторок – п’ятниця з 10:00 до 18:00, вихідні з 10:00 до 19:00. Квитки перестають продавати за півгодини до закінчення роботи.

Океанаріум Київ ціна на квиток:

  • Дорослий та діти віком від 14 років — 250 грн.
  • Дитячий з 3 до 14 років у супроводі дорослого – 200 грн.
  • Пільговий лише у будні — 200 грн. Люди з інвалідністю, учасники БД, пенсіонери, багатодітні за наявності посвідчення. У свята тариф не діє.

Безкоштовно можуть відвідати київський океанаріум діти із інвалідністю до 18 років. При цьому дорослий, що супроводжує їх, платить повну ціну квитка.

Як дістатися в океанаріум у Києві

Знайти вхід до океанаріуму досить проблематично. Він знаходиться з боку торговельного центру, зліва якщо стояти обличчям до центрального входу. Там ви побачите невелику будку – це каса. Поруч пластикові двері.

океанаріум у Києві

Найпростіший спосіб дістатися до океанаріуму Київ Морська казка:

  • Пішки з метро Дарниця. Вихід №2 та 350 метрів пішки по вулиці Малишка.
  • З Троєщини автобусом 504.
  • З ДВРЗ, Позняків автобус 245.
  • З Дарринком пряма маршрутка 509.
  • З Березняків маршрутка 50.
  • Маршруткою 600 зупинка «Дитячий світ».

Головний орієнтир при проїзді – Дитячий Світ. Його легко знайти. У середньому огляд усіх риб не займе півгодини. На виході розташований сувенірний магазин.