Парк Перемоги Київ

Парк Перемоги у Києві заснували 1965 року на честь перемоги всіх народів у Великій Вітчизняній війні. Парк Перемоги Київ — водночас тихий, умиротворений парк для відпочинку та водночас розважальне місце для багатьох сімей.

Парк Перемога Київ огляд

Парк Перемоги сьогодні радує киян та приїжджих гостей чистим озером, сосновими алеями та масою різних атракціонів, але це ще не все. На території парку (65 га) у центрі головної алеї знаходиться знаменитий пам’ятник – Курган Безсмертя. Курган має форму зірки та найцікавіше, що насип для нього взятий з могил партизанів та солдатів з усієї Європи. Не втрачає своєї історичної цінності також пам’ятники Матері-вдові, ви побачите його одразу при вході до Парку Перемоги. Любителям історії це місце варто відвідати бодай раз у житті.

Зона відпочинку добре обладнана та облагороджена. Можна пройтися містком на острівець, подивитися на скульптурні композиції, фонтани та просто природу. Зголодніли? На березі озера знаходиться кафе. Навіть самотні люди не сумують приїжджаючи до Києва Парку Перемоги.

парк перемога київ

Парк Перемоги Київ адреса

Парк Перемога знаходиться у Дніпровському районі. Точна адреса:

  • Вулиця Генерала Жмаченка 2.

Парк розташований між Воскресенком та Північно-Броварським житловим масивом. Зовсім поряд станція метро «Дарниця», тож від неї далі можна йти до парку пішки. На зупинку «Парк Перемога» приїжджає 46 та 47 автобус, 29, 50, 50к, 91н(нічний) тролейбус та 222, 504, 509, 511, 578, 580 маршрутка. Жителі лівого берега легко дістануться парку.

парк перемоги київ сьогодні

Парк Перемоги Київ розваги

У місті Київ парк Перемоги схожий на одну велику розвагу. Діти не одержують жодного задоволення від огляду зелених зон, тому в парку можна взяти на прокат ролики, покататися на швидкісному поїзді, ланцюгових каруселях та позмагатися у тирі. Найдивовижніша розвага – зорбінг. Кататися всередині великої повітряної кулі по воді і цікаво, і абсолютно безпечно.

Любите спорт? Парк Перемоги у Києві заохочує прагнення людей до здорового способу життя, тому тут є велодоріжки, настільний пінг-понг, корт для великого тенісу та канатні дороги-лазелки. 

київ парк перемоги

Як виявилось, парк подобається не лише людям. Відвідувачі фотографують білок та качок, які не соромляться людської присутності і навіть клянчать їжу, що дуже бавить. Відмінна ідея влаштувати ввечері пікнік та слухати як грають вуличні музиканти.