Київська дитяча залізниця знову запрацювала. Розклад та ціна 2022

Сьогодні, 4 червня 2022 року, у Києві знову запрацювала дитяча залізниця. У чому особливість цього сезону та яка ціна на квиток буде цього літа.

Війна внесла корективи у наше повсякденне життя. Традиційна робота дитячої залізниці у Києві до останнього моменту була під сумнівом. Але все ж таки в суботу 4 червня перший склад запустили.

Розклад та вартість квитків

Вагони планують курсувати 4 дні на тиждень: четвер, п’ятниця, субота, неділя. Почала роботи цими днями з 10:30 ранку. У будні закінчують о 17:10, а у вихідні о 18:50.

Ціна на квиток на дитячу залізницю:

Загальний вагон. Дітям 50 грн., дорослим – 100.

Ретро – 60 для малюків та 120 батькам.

Люкс – 100 дитячий квиток, 150 дорослий.

Восени з початком школи поїзд традиційно їздить лише у вихідні. Додатково оплачується відвідування музеїв. Вхідний квиток до музею залізничного коштує 40 грн.

Дитяча залізниця маршрут

Довжина маршруту становить трохи менше ніж 7 км. Сісти в потяг пасажири можуть лише на станції «Київ-Пасажирський дитячий». Возять людей три локомотиви на 12 вагонів. Інтервал руху – 40 хвилин.

Цього року маршруту виповнюється 69 років. Після реконструкції 2019 року на шляху слідування діти можуть побачити зменшену копію київського вокзалу. Там навіть є каса та чергове приміщення.

Дитяча залізниця розташована на території Сирецького парку. Дістатись туди зручно з метро «Берестейська» або «Сирець».