Коли відкриють музей Голодомору у Києві? Перспективи на 2024 рік

коли відкриється музей голодомору

Під егідою національного музею Голодомору-геноциду, у Києві ведуться роботи із завершення другої черги комплексу, яка запланована до завершення до середини 2024 року. Цей музей, присвячений пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, готується прийняти відвідувачів у оновлених та розширених приміщеннях, обладнаних сучасними технологіями та засобами для глибшого занурення в історію цієї трагедії. Про хід будівництва За … Докладніше

Музей води у Києві: що подивитися?

музей води

Вода – безцінний ресурс, на якому будується життя на нашій планеті. Ми щодня користуємося нею, не завжди замислюючись про те, звідки вона береться і як важливо дбайливо ставитися до цього дару природи. У Києві існує унікальне місце, де ви зможете дізнатися про це та багато іншого – Музей Води. Давайте разом поринемо у цей захоплюючий світ.

Докладніше

Музей Булгакова у Києві. Огляд та ціни 2023

будинок музей булгакова

Музей Михайла Булгакова у Києві – це унікальне місце, яке присвячене життю та творчості знаменитого російського письменника Михайла Булгакова. Музей знаходиться в історичному центрі Києва, на вулиці Андріївський узвіз, 13 А. Ця будівля була однією з багатьох, у яких жив і працював сам Булгаков, і вона пронизана атмосферою його творів.

Докладніше

Безкоштовні музеї Києва: повний список із адресами

безкоштовні музеї Києва

Виявляється, в Києві є музеї, в яких не потрібно платити за вхід. Частина з них знаходиться просто неба, а в деяких безкоштовно можна пройти у певні дні тижня або місяця. В огляді ми розповімо про безкоштовні музеї Києва та для зручності вкажемо їх адреси та контакти.

Докладніше

Київський планетарій: огляд із цінами

київський планетарій

Київський планетарій — це навчально-пізнавальна установа, метою якої є популяризація астрономії та космосу, а також освіта та освіта відвідувачів різного віку. Зробимо огляд: що подивитися, розваги, ціна квитка та графік роботи.

Докладніше

Музей історії Києва

музей історії Києва

Музей історії Києва — це унікальний заклад, присвячений багатій та різноманітній історії столиці України, її культурній та архітектурній спадщині. Розташований у серці міста, музей представляє захоплюючу екскурсію в минуле, розкриваючи таємниці та секрети столиці, що сягає давніх часів. Він є незамінним місцем для всіх, хто цікавиться історією та культурою Києва.

Докладніше