Огляд кінотеатру Сінема Сіті в ТРЦ Ocean Plaza (Оушен Плаза)

Продовжуючи наші огляди кінотеатрів Києва, цього разу під приціл потрапив Сінема Сіті в Оушен Плаза. Отже, про кінотеатр, крісла і, звичайно, ціни на квитки.

Про кінотеатр Сінема Сіті

Кінотеатр Сінема Сіті розташований на третьому поверсі ТРЦ Ocean Plaza за адресою Київ, Антоновича, 176. Він є сучасним 8-зальним кінокомплексом, який пропонує гостям захоплюючий перегляд новинок кінопрокату.

Всі зали Сінема Сіті обладнані сучасною цифровою технікою, і в особливому прем’єрному залі кінотеатру Сінема Сіті ТРЦ Ocean Plaza глядачі можуть насолоджуватися лазерним кіно у форматі 4K. Це забезпечує унікальну чіткість зображення та повне занурення у світ кінематографу.

Кінотеатр синема сіті

Для тих, хто шукає більш затишну та комфортну обстановку, кінотеатр пропонує VIP-зал. Тут лише 18 місць, і кожне з них — велике м’яке крісло з натуральної шкіри з можливістю виклику офіціанта та регулюванням положення майже до горизонтального положення. Це справжній VIP перегляд фільмів.

Крім того, Сінема Сіті пропонує можливість переглядати повнометражні фільми у технології 4DX. У спеціальному залі з відповідним обладнанням на глядачів чекають візуальні та дотичні ефекти, які синхронізовані з відео та звуковою доріжкою фільму.

Ціни та акції

Вартість квитків у кінотеатрі Сінема Сіті залежить від часу сеансу та обраного залу. Ціна квитка може змінюватись в діапазоні від 150 до 300 гривень, середня ціна становить близько 170-190 гривень. Також доступна VIP-зала, де квитки коштують 700 гривень. Ця різноманітність цін дозволяє відвідувачам вибрати квиток, що відповідає їх бюджету та перевагам.

синема сіті оушен плаза

Кінотеатр “Сінема Сіті” також пропонує програму лояльності під назвою “Cinema Cashback”, яка дозволяє накопичувати бонуси при купівлі квитків та товарів у кіно-барі. За кожну покупку ви отримуєте 3% на свій рахунок Cinema Cashback. Ці бонуси можна використовувати для наступних походів у кіно, що робить відвідування кінотеатру ще більш приємним та вигідним.

У кінотеатрі Сінема Сіті в Оушен Плаза доступні 3D-окуляри, які можна придбати в касі перед сеансом. Однак, якщо відвідувачі вже мають свої власні 3D окуляри, вони можуть приносити їх з собою на перегляди. Це надає відвідувачам зручність та вибір, дозволяючи використовувати власні окуляри та економити на додаткових покупках.