Андріївський Узвіз

Андріївський узвіз не просто одна з найкрасивіших вулиць Київ, а ще й найвідоміша пам’ятка України. Ви навіть не уявляєте стільки всього цікавого можна дізнатися і побачити в цьому дивовижному місці, що пов’язує Старий Київ та Поділ.

Що можна зустріти на Андріївському узвозі

Зовсім не дивно, що туристи додає у свій маршрут Андріївський узвіз. Ця вулиця ніби призначена любителям музеїв, театрів та галерей.

Найгучніший музей присвячений творчості Михайла Булгакова. Саме тут, у будинку №13, відомий у всіх цивілізованих країнах письменник зустрічав юність і написав свій найвідоміший роман – «Майстер і Маргарита». Крім цього, на Андріївському узвозі ви можете потрапити до:

  • Музей однієї вулиці. Тут вам розкажуть історію Андріївського узвозу та багато фактів про його видатних мешканців.
  • Музей-майстерню Івана Кавалерідзе. Тут скульптор, кінорежисер, драматург, а також народний артист України старанно працював над пам’ятником княгині Ольги. Подивитися на результати довгої роботи великого майстра варто.
  • Театр на Подолі. Чудовий приклад європейського театру. Сучасний модерн, новітні технології та масштабна сцена закликає дедалі більше відвідувачів.
  • Київський академічний театр “Колесо”. Будівля театру несе багатовікову історію. Будинок ювеліра, згодом комунальний гуртожиток тепер радує гостей драматургічними творами.
  • Галерею “Fluranet”. Опинившись у галереї, чи можна потрапити в іншу реальність? Мабуть так. Намальовані флуоресцентною фарбою фентезійні істоти у галереї «Fluranet» зачаровують та привертають до себе увагу. Прямо на місці ви можете купити картину такого загадкового мистецтва.
андріївський узвіз у Києві

Залишити на згадку невелику частину від Андріївського узвозу можна завдяки сувенірним лавкам. Книжка, керамічне виріб, прикраса, скринька, статуетка щоразу нагадуватиме про добре проведений день. Якщо ж фінанси дозволяють більше, підходьте до досвідчених художників та ремісників. Тут, на вулиці творчості, цілком реально купити справжній витвір мистецтва.

Замок Річарда

замок річарда

Побудований у XX столітті готичний замок прикрашений різнотипними вежами, зубцями, шпилями. Шукаєте одночасно містичне та романтичне місце? Тоді замок Річарда у Києві до ваших послуг. Містичні історії розповідають місцеві досі. Подейкують, що замок Річарда приймав велику кількість мешканців, але ніхто не хотів залишатися тут надовго. Звичайно, всі плітки довкола замку схожі на казку «Кентервільський привид» Оскара Уайльда, але туристам подобається лоскотати собі нерви.

Замок Річарда у Києві знаходиться за адресою:

  • Андріївський узвіз, 15

Замок неможливо не помітити, тому він входить до екскурсійного маршруту з огляду Андріївського узвозу.

Як дістатися до Андріївського узвозу

андріївський узвіз як дістатися

Добираючись на метро, ​​вам потрібно зупинитися на станції «Поштова площа» або «Контрактовій» (як вам зручніше). Від Поштової площі підніміться на фунікулер і йдіть вулицею Володимирською, вона й приведе вас на Андріївський узвіз. “Контрактова площа” теж виведе вас на потрібну адресу, якщо пройдете фонтан Самсона.

До вас на допомогу 14, 18 трамваї та 62, 115, 119, 368 автобуси, які зупиняються на Андріївському узвозі.