Добропарк Київ

Добропарк під Києвом ще називають парком тюльпанів та не дивно чому. На його території посаджено понад мільйон тюльпанів! Щороку Добропарк Київ змінює своє забарвлення залежно від посаджених квітів, тому головне завдання відвідувача – не пропустити сезон цвітіння.

Що подивитися у парку

Чим ще може здивувати Добропарк під Києвом крім тюльпанів? Тут турист може побачити величезне лавандове поле, японську азалію, півонії, петуньї, троянди та інші рослини.

добропарк київ

За два роки Добропарк Київ збільшився в рази і хоч сюди приїжджають здебільшого лише заради гарних фотографій, дітям також не буде нудно. Парк тюльпанів під Києвом пропонує такі розваги:

  • Добропул. Погодьтеся, що басейн дуже рятує у спеку. Головна перевага басейну Добропул – наявність дитячої зони. Маленька глибина (лише 40см) дозволяє дітям грати у воді без ризику потонути. Щоб поплавати у чистій воді та полежати під парасолькою на шезлонгу, вам потрібно заздалегідь забронювати місце. Голодним точно залишитися не вийде, адже поряд із басейном знаходиться бар.
  • Фудкорт. У зоні фуд-корту можна купити різні страви, починаючи з німецьких сосисок на грилі і закінчуючи шоколадним десертом. Насолоджуватися улюбленою їжею, дивлячись на лавандові поля, хіба це не щастя?
  • Атракціони. Добропарк Київ дбає і про своїх маленьких відвідувачів. Гарантуємо, що дитина отримає масу задоволення після того, як покатається на каруселях, пострибає на батуті або вирушить разом з дорослим на оглядове колесо.
  • Електровелосипеди. Пішки побачити всю красу парку буде не так цікаво, як двоколісному другу. Орендуючи електровелосипед, ви вирушаєте з легким вітерцем у невелику подорож світом рослин.
  • Глемпінг. Насамперед глемпінг – це комфорт, поєднаний із природою. Начебто в наметі немає нічого дивного, навіть якщо він оснащений електропостачанням, ліжком, тумбочками та посудом, але яка ж насолода приносить світанок, проведений на свіжому повітрі.

Потрібно також додати, що перераховані вище послуги не входять у вартість вхідного квитка. Добропарк під Києвом приймає гостей щодня з 10.00 до 20.00.

добропарк під києвом

Адреса, як дістатися до парку тюльпанів під Києвом

парк тюльпанів під києвом

Найлегше добиратися до парку машиною, хоч і на громадському транспорті дуже важко заблукати. Найближча станція метро – «Житомирська», від неї ваш шлях лежить далі на село Мотижин.

 Від станції «Житомирська» ходять прямі автобуси (кожну годину з 10:00 до 18:00) для відвідувачів, але можна також доїхати 375, 771, 373 маршруткою. Точна адреса:

  • Київська область, Макарівський район, село Мотижин

Поїздка до Добропарку під Києвом досить втомлива, але заради такого гарного туристичного місця України варто й потерпіти.