Парк Позняки Київ

Парк Позняки – гарне місце для денних та вечірніх прогулянок. Прийти попити кави або погодувати качок, лебедів може будь-хто.

Огляд Парк Позняки

Парк Позняки у Києві досить скромний, тому відвідують його переважно лише місцеві. Тут ви точно не натрапите на пам’ятники та різні історичні пам’ятки, тому що їх немає. 

Багато питань викликає фонтан “Закоханих”. Це незвичайна скульптура у вигляді груші, з якої раніше текла вода. На жаль, «раніше», бо фонтан уже давно перестав працювати.

парк пізняки

Найкраща пора для прогулянок у парку Позняки – літо. У теплу пору року можна вирушити в невелике плавання, взявши на прокат катамаран або човен. Про дітей також подбали. Великий дитячий майданчик, мотузковий парк і поїзд, що проїжджає навколо озера, не дадуть дитині скучити.

парк позняки у Києві

Парк Позняки адреса

Парк Позняки знаходиться між вулицями Григоренка та Драгоманова. Відстань між станцією метро Позняки та парком – 300 метрів. Щоб дістатися парку, вам потрібно пройти на інший бік проспекту Миколи Бажана. Точна адреса:

  • Вул. Михайла Драгоманова, 29

Дістатись парку можна також 511, 535 маршруткою і 22, 91 автобусом.

Скейт-парк та фітнес-парк Позняки

скейтпарк пізняки

Фітнес-парк, або як його ще називають парк Лебединий, знаходиться на вулиці Олександра Кошиця. Це ціла спортивна локація включає:

  • Волейбольний та баскетбольний майданчик
  • Два дитячі майданчики
  • Фітнес-зону
  • Місце для тренування та вигулу собак
  • Скейт-парк
  • Велодоріжку та велопарковку
  • Шаховий стіл

Скейт-парк на Позняках був побудований не так давно, але вже зміг стати другим будинком для досвідчених скейтбордистів. Сама скейт-зона являє собою бетонну чашу з різним рівнем глибини площею 270 квадратних метрів.

скейтпарк на пізняках

На території парку поблизу немає кафе, але відвідувачі не бачать у цьому жодної проблеми, адже «Парк Позняки – не місце для торгівлі».

Фітнес-парк Позняки – одне з найкращих місць у Києві для відпочинку та ігор. Кожен знаходить тут щось своє. Хтось грає у баскетбол із друзями, хтось гуляє з дітьми, а комусь подобається просто фотографувати озеро. На території парку за хорошої погоди навіть збираються компанії охочих позайматися йогою.

Єдиний мінус – багато галасу та мало місця для всіх. Звичайно ж, скейт-парк люблять відвідувати галасливі підлітки, чия поведінка не завжди відповідна, а з дитячих майданчиків долинають крики дітей. Насолодитися тишею можна, але з самого ранку, коли вдалині ходять тільки власники собак зі своїми вихованцями.