Недорога ковзанка Крижинка на Дарниці у парку Перемога

Хороша новина для дітей та дорослих! Льодовий стадіон ковзанка Крижинка на Лівому березі Києва знову відчинив свої двері! Це унікальне місце, де можна відчути себе справжнім хокеїстом або просто насолодитися катанням на ковзанах у затишній атмосфері, надає безліч можливостей для сімейних веселощів та активного відпочинку.

Огляд на ковзанку Крижинка

Льодова арена Крижинка – це не просто місце для катання на ковзанах, це справжня спортивна душа міста. Понад 25 років арена радує мешканців Києва відмінним крижаним покриттям та доступними цінами. Тут щодня будні дні приваблюють майбутніх чемпіонів фігурного катання, а у вихідні вона відкрита для всіх бажаючих. Ковзанка Крижинка надає оренду ковзанів та можливість занять із досвідченими інструкторами. Також на території арени є затишне кафе, де можна розслабитись та перекусити після активних занять.

Однією з ключових привілеїв легендарної столичної ковзанки «Крижинка» є наявність натурального льоду, що в наші дні є рідкісним задоволенням. Льодове покриття на «Крижинці» було повністю оновлено, і тепер щодня, починаючи з 10-ї ранку, відвідувачі можуть насолоджуватися катанням на ковзанах. За бажанням, гості можуть використовувати власні ковзани або орендувати їх прямо на ковзанці. Це справжня насолода для поціновувачів справжнього льодового досвіду!

ковзанка крижинка

Ціни на ковзанку сезон 2023-24

У будні та вихідні — 250 грн з орендою ковзанів та 200 грн без оренди. Також доступні сеанси спеціально для хокеїстів за 250 грн. або 350 грн. з орендою.

Тут також важливо зазначити, що у «Крижинці» надається можливість масового катання для хокеїстів. Якщо буде попит, то розглядатимуться додаткові сеанси. Для отримання детальної інформації про масові катання для хокеїстів звертайтесь до організатора Сергія за номером 098 477 67 17.

Контакти та як доїхати

  • Адреса: вул. Генерала Жмаченка 7, Київ
  • Як доїхати: маршрутки: 221, 222, 246, 460, 476, 504, 509, 578, 580, 600. Зупинка: парк Перемоги.
  • Графік роботи: з 10:00
  • Телефон для зв’язку: +38 (050) 34 39 191

Висновок

Льодова арена “Крижинка” – це місце, де кожен знайде щось особливе. Тут можна відпочити весело у родинному колі та друзів, покращити навички на ковзанах, або навіть зіграти у хокей. Сезон 2023-24 обіцяє безліч вражень та радості на льоду «Крижинки». Не пропустіть шанс на незабутній відпочинок та активний спосіб життя!