McDonald’s Київ 2023. Адреси відкритих закладів

McDonald’s – бренд, який вже понад 60 років стоїть на першому місці серед інших точок швидкого харчування. У чому полягає секрет успіху? Головна особливість Макдональдса – обслуговування відвідувачів за лічені секунди. У середньому очікування замовлення триває не більше трьох хвилин.

McDonald’s у Києві у воєнний час

Макдональдс у Києві

З початку повномасштабної війни в Україні, мережа ресторанів Макдональдс була змушена призупинити роботу своїх закладів, щоб не наражати життя своїх працівників на небезпеку. Як допомогу керівництво Макдональдса прийняло рішення не припиняти роботу тільки в найбільш безпечних регіонах країни і почати займатися волонтерством. Гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів отримало безліч сімей з прифронтових та окупованих територій України, завдяки згуртованій роботі волонтерів, які не пошкодували своїх сил та часу для допомоги у таку нелегку годину.

Не гаючи часу, Макдональдс Київ почав співпрацювати з кур’єрською службою Glovo щоб починаючи з 20 вересня 2022 року, жителі Києва могли поласувати чизбургером та картоплею фрі, але на жаль, лише через доставку. Довгоочікувані ресторани з літерою «М» відкривалися поступово. Перші 10 точок відчинили свої двері для відвідувачів у Києві 30 вересня, після чого розпочалося поетапне поновлення роботи. Не дивлячись на помітне підвищення цін, українці раді бачити McDonald’s серед інших закладів, адже така велика компанія дає багато робочих місць людям у воєнний час і тим самим позитивно впливає на економіку країни.

Доставка Макдональдс Київ чи McDelivery

Макдональдс київ доставка

Макдональдс не боїться розширювати горизонти і пробувати щось нове для покращення роботи мережі. Для зручності ресторан випустив мобільний додаток. Доставка їжі Макдональдс та спосіб її оформлення стали легшими.

Зараз є 4 способи отримання замовлення:

 • У самому закладі McDonald’s. Під час повітряних тривог заклади Макдональдса закриваються з міркувань безпеки. Подивитися чи працює Макдональдс у Києві в даний момент, чи доступна доставка і навіть перевірити наявність генератора у закладі тепер можна на сайті Макдональдса.
 • Через McDrive. МакДрайв – варіант отримання гарячої їжі прямо в машині. Багато справ часто не дозволяють стояти на одному місці, а перекусити хочеться. За допомогою терміналів, що стоять на МакДрайві, можна зробити замовлення і забрати його, не виходячи з машини.
 • Доставка BoltFood. Вибирайте будь-яку їжу Макдональдса, а кур’єр намагатиметься доставити її в будь-який куточок Києва якнайшвидше.
 • Кур’єром Glovo. Як уже говорилося, McDonalds почав вести активну співпрацю зі службою доставки Глово. Тепер отримати їжу від Макдональдса можна швидко за рахунок великої кількості вільних кур’єрів.

Любителям замовляти їжу додому чи офісу рекомендується перевіряти радіус доставки на McDelivery Київ.

McDonald’s у Києві. Де зараз можна поласувати смачною їжею

Макдональдс Київ

Макдональдс у Києві зустрічається і на лівому, і правому березі. Зазвичай ресторани Макдональдс у Києві знаходяться біля виходу з метро або у великих ТЦ. Там де багато народу. Сьогодні працюють 32 точки Макдональдс у Києві.

Адреси Макдональдс:

 1. Оноре де Бальзака, 2а.
 2. Гната Хоткевича, 1в.
 3. Броварський проспект, 27.
 4. Євгена Сверстюка, 1.
 5. Івана Миколайчука, 16
 6. Проспект Юрія Гагаріна, 2а.
 7. Архітектора Вербицького, 1.
 8. Миколи Бажана, 3Б.
 9. Михайла Гришка, 7.
 10. Миколи Бажана, 8.
 11. Івана Мазепи, 1.
 12. Софіївська, ½.
 13. Хрещатик, 19-а.
 14. Богдана Хмельницького, 40/25.
 15. Велика Васильківська, 22
 16. Антоновича, 176 (1 поверх Ocean Plaza).
 17. Деміївська площа, 1.
 18. Юрія Іллєнка, 3.
 19. Борщагівська, 2-б.
 20. Повзунова, 6.
 21. Вокзальна площа, 2
 22. Георгія Кирпи, 5 а.
 23. Вадима Гетьмана, 1.
 24. Севастопольська площа, 1
 25. Кільцева дорога, 1
 26. Романа Шухевича, 2-ї (Sky Mall).
 27. Степана Бандери, 12А.
 28. Проспект Перемоги, 138
 29. Леся Курбаса, 19-а.
 30. Вишгородська 33-та.
 31. Боричів узвіз, 10А.
 32. Теодора Драйзера, 4

Практично будь-який Макдональдс у Києві 2023 року працює з 7:00 до 22:00, щоб радувати відвідувачів ситними сніданками, обідами та вечерями. Цілодобового обслуговування наразі немає.