Парк Пуща Водиця

Трохи про парк розповідає його назва: Пуща – дрімучий ліс, Водиця – річка, що протікає. Завдяки багатій природі парк Пуща Водиця став улюбленим місцем для багатьох киян. Тиша, свіже повітря і дикість лісу вабить до себе.

Парк Пуща Водиця адреса

Парк Пуща Водиця Київ розташований в Оболонському районі. Точна адреса:

  • Вулиця Федора Максименка, 21

Парк Пуща Водиця як доїхати? Рекомендуємо добиратися на 12, 17 трамваї, тому що це чудова можливість покататися густим сосновим лісом. Зупинка так і називається Пуща Водиця парк.

Також ходить 30, 719 автобус та 226 маршрутка, але до зупинки «Школа-інтернат».

парк пуща водиця

Парк Пуща-Водиця розваги

Площа парку – 12 гектарів. Приїжджаючи сюди, не чекайте побачити бари, ресторани та різні розважальні заклади. Поруч із парком розташовується лише безліч оздоровчих санаторіїв. Оскільки Пуща-Водиця – місце для курорту, тут є:

  • Піщані пляжі. Пляжі чисті, облагороджені, що дуже тішить.
  • Станції прокату човнів та катамаранів. Порибалити чи просто покататися на човні не заборонено, тому сміливо можете вирушати у плавання.
  • Лісова стежка для велопрогулянок. Їздити на велосипеді тут дуже зручно навіть у спеку, бо гілки великих дерев прикривають велосипедистів тінню.
  • Спортивний майданчик. Небагато місця виділено і для спортивних ігор. Приїжджаючи в парк із сім’єю чи друзями, не забудьте взяти з собою м’яч.

Найвеселіша пора року для відвідувачів парку – зима. Практично скрізь можна кататися на бігових лижах без страху заблукає, адже спеціальний маршрут прокладено стежками.

Пуща-Водиця парк чудово піде для пікніка. Заздалегідь підготуйте плед, смачну їжу та виберіть будь-яке місце під деревами. Єдина умова – не залишати по собі сміття.

Ще один вид розваги – спостереження за звірятками. На території парку було помічено білки, качки і навіть дикий кабан.

Парк Пуща Водиця альтанки

Бажаєте провести свято на природі? Тоді чому б не орендувати затишну альтанку біля парку. Пуща Водиця альтанки пропонує на будь-яку компанію та бюджет. Ціна від 200 грн.

пуща водиця альтанки

Пропозицій з оренди альтанок в Пущі-Водиці безліч. Будь-якій людині хочеться провести хоча б день у тиші та спокої разом із близькими людьми. Орендувати альтанку з меблями, розвагами у вигляді волейбольного, тенісного майданчика та мангалом можна без особливих труднощів.

Зовсім умиротворене місце можна знайти в глибині Пущі-Водиці, біля ставка Карачун, але, на жаль, тоді вам доведеться відмовитися від багаття.