Київський академічний театр на Печерську

Театр на Печерську – це затишний та творчий заклад, що зародився у 2000 році. Він став результатом праць талановитих випускників КДТІ (КНУТКіТ) імені І.К. Карпенка-Карого під керівництвом М.М. Рушковського. Це місце, де творчість та мистецтво поєднуються, щоб подарувати глядачам незабутні емоції.

Історія

У період студентства група акторів, що виникла на основі навчального курсу, створила низку вистав, заклавши основу майбутнього репертуару театру. Театральному колективу у його становленні допомагав видатний народний артист СРСР Кирило Лавров. Завдяки його участі та зусиллям було здійснено ремонт будівлі театру на вулиці Шовковична, 3. З 2004 року театр зайняв цю будівлю, а у 2010 році переїхав на нове місце – вулицю Немировича-Данченка, 5.

Театр на Печерську: репертуар сьогодні

Сьогодні театр на Печерську – це установа із заслуженим статусом, де було створено понад 55 творів мистецтва. Багато хто з них був відзначений театральними критиками та удостоєний премій у своїх номінаціях. Актори театру також беруть активну участь у кіно- та телепроектах, розширюючи свої художні горизонти.

театр на печерську репертуар

Контакти

Театр знаходиться за адресою: вулиця Немировича-Данченка, 5. Для бронювання квитків можна скористатися телефоном каси театру: (044) 285 65 50. Робота каси організована у дні вистав. У будні з 16:00 до кінця вистави, а у вихідні з 15:00 до кінця вистави.

Бронювання квитків

Заброньовані квитки необхідно придбати протягом 5 днів з моменту замовлення. Бронювання анулюється без попередження після закінчення цього терміну. Якщо було заброньовано не більше 3 квитків за 5 днів до вистави, можливе їх придбання за 30 хвилин до початку вистави. Кількість та місця вказуються при купівлі квитків.

Висновок

Театр на Печерську – це установа, яка за два десятиліття свого існування виборола визнання як в Україні, так і за її межами. Він продовжує радувати глядачів талановитими виставами, пропонуючи широкий спектр театральних творів на будь-який смак. Це місце, де історія мистецтва переплітається із сучасністю, створюючи неповторну атмосферу творчості.