Цікава новорічна локація у Києві: фестиваль ліхтарів на Співочому полі

На Співочому полі у Києві 22 грудня, відбулося відкриття унікального фестивалю ліхтарів “Lights&Dreams”. Це світлове подієве шоу стало справжньою родзинкою для киян та гостей столиці. Організаторами виступає команда, яка раніше влаштовувала грандіозний Фестиваль гігантських китайських ліхтарів на цьому ж Співочому полі.

Фестиваль ліхтарів: Магічний світ ілюмінацій

Надзвичайна атмосфера фестивалю створена понад 50 000 ліхтариками, розташованими у всьому парку. Кожен із них — це окремий світ, де реалія переплітається з казкою. Ліхтарі представлені не тільки як різноманітні геометричні форми, але й у формі феї, ельфів, драконів та інших магічних істот. Над їх виготовленням працювали справжні майстри, використовуючи натуральний шовк та світлодіодні лампи.

Захід органічно вписується в кожен куток Співочого поля, де 140 000 квадратних метрів парку перетворились на ілюмінаційну казку. Кожна світлова інсталяція на фестивалі розповідає міфічну історію про паралельний світ, населений феями, ельфами, драконами та іншими чарівними істотами.

Розваги для всієї родини

фестиваль ліхтарів

На фестивалі представлено не лише ліхтарі. Величезні світлові фігури висотою до 7 метрів, яскраві ілюмінаційні локації, стилізовані фотозони — це лише частина розваг для гостей. Аніматори готові розважати малечу, тематичні фуд-корти подарують гостям смакольні враження, а зони відпочинку для дорослих дозволять відпочити в затишному амбієнті. Програма вихідного дня та феєрверкове шоу завершать святковий настрій.

Практична інформація для відвідувачів: графік та ціни

Фестиваль “Lights&Dreams” відкритий з 22 грудня. Робочий час — з 16:00 до 21:00. Вартість квитків становить 200 грн для дорослих та 150 грн для дітей. Для сімейних пар доступні спеціальні пропозиції. Важливо зазначити, що вхід для ЗСУ та інвалідів I-II категорій є безкоштовним.

Придбати квитки можна на офіційному сайті фестивалю “Lights&Dreams” або на касі парку Співоче. Додаткова інформація розміщена в соціальних мережах заходу — Instagram та Facebook.

“Festival Lights&Dreams” став світловим витком в подорожі крізь казковий світ, який несе незабутні враження та позитивні емоції для всієї родини. Парк Співоче став місцем, де реальність злилася з казкою, а світлові фігури розповіли свої унікальні історії. Це світло, казка та веселий настрій — ось те, що відзначає фестиваль “Lights&Dreams”.