Огляд на KidsWill – дитяче місто професій у Києві

kidswill

«KidsWill» — унікальний проект, який є дитячим містом професій, перше свого роду в Україні. Це не просто ігрова зона, це ціле місто, де кожен маленький гість може перенестись у дорослий світ, відчути атмосферу різних професій, а також навчитися приймати відповідальні рішення в умовах максимально наближених до реальності.

Докладніше

Цілорічна крита ковзанка Ice Dream в ТРЦ DREAM TOWN

ковзанка у dream town

У самому серці Києва, в ТРЦ DREAM, розташована одна з чудових ковзанок, створена із застосуванням передових технологій та найсучаснішого обладнання. Це місце є справжнім райським куточком для любителів ковзанів, а також для новачків, які готові спробувати свої сили на льоду. Огляд на ковзанку Ice Dream в Дрім Тауні Маючи значну площу в 1193 квадратних метри, ковзанка … Докладніше

Музей медуз у Києві: огляд та ціни

музей медуз у Києві

Хочете провести час у цікавому та незвичайному місці? Тоді вам точно сподобається музей медуз у Києві. У цьому огляді ви дізнаєтесь, що таке музей медуз, його адреса у Києві, графік роботи та ціни на вхідний квиток.

Докладніше

Цирк Київ

цирк київ

Національний цирк України знаходиться у Києві, майже у самому центрі. Це найстаріший цирк країни і збудований він ще 1875 року. Хоча цирк Київ можна зустріти у сезонних шапіто, все-таки головним та єдиним залишається цирк на площі Перемоги.

Докладніше

Океанаріум Київ Морська казка

океанаріум київ ціна

Єдиний океанаріум у Києві розташований на Дарниці. Відкритий у 2012 році. Океанаріум Київ займає площу 800 кв. Він невеликий, але досить компактний. Дістатися просто і якщо ви ще жодного разу там не були, однозначно заслуговує на увагу.

Докладніше

Зоопарк Київ. Огляд усіх зоопарків

зоопарки у Києві

Усі ми знаємо Зоопарк Київ. Найбільший та найстаріший столичний зоопарк. Розглянемо його ще шість приватних зоопарків, включаючи контактні. За традицією ціни, маршрут, розклад також публікуємо.

Докладніше

Київська дитяча залізниця знову запрацювала. Розклад та ціна 2022

дитяча залізниця київ

Сьогодні, 4 червня 2022 року, у Києві знову запрацювала дитяча залізниця. У чому особливість цього сезону та яка ціна на квиток буде цього літа.

Докладніше