Резиденція Святого Миколая: 4 новорічні локації для дітей у Києві 2023

З наближенням різдвяно-новорічних свят Київ стає місцем чарівництва та чудес, де діти можуть зустрітися зі своїми улюбленими персонажами — Святим Миколаєм та Санта-Клаусом. Пропонуємо вам унікальний маршрут, де кожна локація наповнена теплом, затишком та святковими веселощами!

Головна резиденція Святого Миколая у Дендропарку «Мамаєва Слобода»

Розпочнемо нашу подорож у дивовижний світ різдвяної казки у тематичному дендропарку «Мамаєва Слобода» на вулиці Михайла Донця, 2 у Солом’янському районі Києва. Тут відкрилася Головна резиденція Святого Миколая, де панує неповторна амосфера різдвяного колориту.

Гості локації можуть поринути в атмосферу дідусів, вишиваних рушників, сволоків та сухоцвітів. Справжня піч, чай «Гербата» та медове печиво забезпечать вам тепло та затишок. Діти мають унікальну нагоду отримати від Святого Миколая подарунки, розповівши йому вірш чи заспівати пісню.

Для маленьких відвідувачів «Головної резиденції Святого Миколая» організовують дні народження, тематичні екскурсії, святкові квести та різдвяні майстер-класи, такі як розпис іграшок або виготовлення різдвяної свічки. Локація працює до 26 грудня.

Резиденція Святого Миколая у Києві

Резиденція Святого Миколая на вул. Притисько-Микільська, 7, Аптека-музей

Наступна точка маршруту – резиденція Святого Миколая, яка буде відкрита 2-3 грудня, 9-10 грудня та 16-17 грудня (точний час слід уточнити в організаторів). Тут діти можуть передати листа зі своїми очікуваннями, взяти участь у майстер-класах та насолоджуватися казковою атмосферою.

Садиба Санта-Клауса у с. Ясногородка, Київська область, вул. Підлісна, 32

Альтернативно, ваш маршрут може включати садибу Санта-Клауса, яка працює з 5 по 23 грудня з 10:00 до 19:00. Тут діти зможуть не лише зустрітися з Санта-Клаусом, а й насолоджуватися різними розвагами та солодощами. Адреса резиденції: Київська область, Макарівський район, с. Ясногородка, вул. Підлісна, 32.

Головна резиденція Святого Миколая

Різдвяна Фабрика мрій на ВДНГ (з 27 грудня по 7 січня)

Завершимо наш маршрут на центральній площі Києва — ВДНГ, де з 27 грудня по 7 січня працюватиме Різдвяна Фабрика Мрій. Тут на вас чекає казкове містечко з ельфами, що виготовляють чарівні ялинкові кульки, а в одному з павільйонів дітей чекатиме Санта.

Завдяки цим чарівним локаціям ваші діти отримають незабутні враження та різдвяну казку, наповнену радістю та сміхом. Спільно зі Святим Миколаєм та Санта-Клаусом вони зможуть насолоджуватися найкращими моментами святкового періоду. Веселих свят вам та вашій родині!