Цирк Київ

Національний цирк України знаходиться у Києві, майже у самому центрі. Це найстаріший цирк країни і збудований він ще 1875 року. Хоча цирк Київ можна зустріти у сезонних шапіто, все-таки головним та єдиним залишається цирк на площі Перемоги.

Київський цирк: огляд, афіша

Традиційно сезон у цирку триває 1 рік та за цей час показує 3-4 програми. Раз на квартал можна водити дитину на нові уявлення. Репертуар різний. Взимку — новорічні програми з ялинкою, навесні, влітку та восени — гастролери чи місцевий цирковий репертуар.

Залежно від тематики програма буває:

  • З тваринами.
  • На воді.
  • На льоду.

Завжди на арені виступають жонглери, акробати, фокусники та клоуни. Щодня київський цирк дає 2 виступи, на вихідні та свята — по три. Тривалість сеансу від 1,5 до 2:00. Обов’язково антракт, де можна купити солодку вату, поп-корн, сфотографуватись з поні.

київський цирк

Придбати квитки можна в касі перед початком виступу, а краще замовити через будь-який сервіс продажу електронних квитків. Роздруковувати необов’язково. Достатньо при вході показати завантажений у телефон QR код, а квиток санує його.

Як дістатися до національного цирку України

Цирк Київ знаходиться за адресою майдан Перемоги, 2.

Доїхати до київського цирку можна:

  • На метро до станції «Вокзальна» та пройти ще метрів 800.
  • Сісти на маршрутку на станції «Університет» та проїхати 2 зупинки. Тут зупиняються автобуси 5, 5д, 7, 8, 17.
  • На трамваї №15 із Лук’янівки до зупинки «Бльварно-Кудрявська», а звідти 15 хвилин пішки.
  • З Борщагівки на трамваї №3, всього 9 зупинок та близько 30 хвилин у дорозі. Виходимо на пл. Перемоги.
  • З Позняків із пересадками на маршрутках 42 та 118.
  • Троєщина – пряма маршрутка 114. Їде близько години.
  • Оболонь – прямий автобус № 50.

Ціна квитків у цирк та вибір кращого місця

У цирку 2100 сидячих місць. Ціна на різні ряди може коливатися не більше 90%. Для порівняння, 1 ряд у перому секторі може коштувати 900 грн, а останній ряд 5 секторів — 90.

національний цирк України

Схема залу цирку складається із 8 секторів. Оркестр знаходиться навпроти виходу циркачів. Звіт секторів починається за годинниковою стрілкою зліва направо. Найкращі місця – нижні ряди навпроти виходу артистів. Точніше, сектори 1, 2, 7, 8 та ряди з 1 по 6. Якщо піднятися нагору та сісти біля музикантів, будьте готові до гучної музики, а якщо купити квиток у київський цирк у секторі 4, 5, то дивитиметеся на артистів зі спини.

Ціна квитка залежить від конкретної вистави і щоразу різна. В середньому від 100 до 1200 гривень. Зимові уявлення традиційно дешевші. Телефон каси 044 486 40 40.