Рибалка у Києві: огляд місць

Рибалка в Києві представлена ​​річковим риболовлею, озерами, безкоштовними і платними локаціями розташованими в столиці та найближчому передмісті. Є можливості для літньої та зимової риболовлі.

Особливості риболовлі у Києві

Головною особливістю риболовлі в столиці та передмісті є різноманітність водойм. Річки, озера, водоймища, включаючи «Київське море». Це дозволяє підбирати локацію за своїми перевагами. Різноманітністю відрізняється і риба – щука, окунь, минь, лящ, судак, короп, лин та інші рибальські трофеї. Під час риболовлі на Дніпрі необхідно враховувати фактор спуску води через дамбу ГЕС.

Найпопулярніші місця

рибалка у Києві

Набережна Дніпра наповнена рибалками. Найпопулярнішими локаціями є Русанівська набережна, Венеціанська протока та Північний міст. Серед трофеїв переважають плітка, лящ, окунь. Рідше трапляються короп, судак, білий амур. Лов здійснюється спінінгом або маховим вудлищем, залежно від пори року та погоди.

Центр сімейного риболовлі «Білі камені» – розташована локація за адресою вул. Промислова 6, поряд з метро «Видубичі». Послуги платні: від 450 гривень за одну вудку та до 700 гривень за лов на форельовому озері. Трофеї різноманітні: сом, окунь, форель, товстолобик, короп, щука та осетр.

Рибальський клуб “Фартова рибалка” розташований за адресою вул. Набережно-Корчуватська 29. Вхідний квиток на 1 відвідувача обійдеться від 200 гривень у вечірній час та до 300 гривень на початку світлового дня. Клуб працює з 9 ранку до 19:00. Рибний лов на спінінг на основному озері коштує від 1000 до 1500 гривень за світловий день. Є можливість оренди будиночків та VIP-території. Трофеї: білуга, форель, осетр, сом, стерлядь.

Безкоштовні місця для риболовлі в Києві

Безкоштовні локації для риболовлі у столиці можна знайти повсюдно. Для цього достатньо пройтися вздовж набережної Дніпра та побачити значну кількість місцевих рибалок.

Де можна ловити безкоштовно:

  • Міст Фукса – пологі, піщане дно, можна вивудити сома, ляща, плотву. Підходить для фідерної риболовлі.
  • Оболонська набережна – звалище глибини у річці. Потрапляються окунь, язь, голавля, жерех.
  • Сонячне озеро – розташоване на вул. Ревуцького. Можна зловити коропа, бичків, окуня.
  • Озеро Тельбін – водоймище для неспішного риболовлі. Потрапляються карась, окунь, плотва.
  • Алмазне озеро – розташоване на Троєщині, поряд із сосновим лісом. Серед трофеїв трапляються підліщик, краснопірка, плотва.

Платная рыбалка у Києві

риболовля київ
  • Фіш-парк «Забір’я» – розташований у с. Забір та працює з 7 до 20. Вартість від 500 гривень за світловий день. Можна зловити білого амура, коропа, карася, сома, товстолоба, щуку.
  • Лиман Ошитки – локація у районі Вишгороду. База відпочинку: вартість літньої риболовлі від 200 гривень, зимової від 100 гривень (з льоду).
  • Озеро Королек – розташоване в межах міста столиці, вул. Здолбунівська 2. Доступні спортивна, аматорська рибалка, рибальство на хижака. Лінь, короп, амур, щука, судак, товстолобик, сом та карась.

Поради

Рибний лов у столиці України відрізняється різноманітністю. Клієнтам платних водойм необхідно підготувати снасті для знакових трофеїв. Деякі компанії надають послуги оренди снастей та іншого обладнання. Рибалку у Києві можна поєднати з іншими видами відпочинку – пляжний, спортивний, рекреаційний, приготувати гриль або провести час із сім’єю.