Парк Феофанія

парк феофанія

На півдні Києва, розкинувшись на великій території, розташовується парк Феофанія – одне з найвідоміших та найкрасивіших місць міста. Площа парку досягає вражаючих 240 гектарів, і він славиться своєю природною красою, різноманітністю рослин та тварин, а також історичними об’єктами.

Докладніше

Ботанічний сад Київ

ботанічний сад

За запитом Ботанічний сад Київ ви знайдете 3 локації: ботсад Гришка, ботанічний сад Фоміна та сад НУБіП на Голосіївській. Цікаво, що навіть місцеві кияни плутають ботсади між собою та у розмові називають їхні сади «На Дружбі народів» та «На Університеті». Докладно про кожний із них в огляді.

Докладніше

Парк Пуща Водиця

пуща водиця парк

Трохи про парк розповідає його назва: Пуща – дрімучий ліс, Водиця – річка, що протікає. Завдяки багатій природі парк Пуща Водиця став улюбленим місцем для багатьох киян. Тиша, свіже повітря і дикість лісу вабить до себе.

Докладніше

Парк Наталка Київ

парк наталка

Шукаєте зелений парк із сучасним дизайном? Тоді “Наталка” саме для вас. Парк Наталка Київ, місцеві пам’ятають ще пустелею. З 2016 року почалося будівництво і тепер це одне із найпопулярніших місць для відпочинку.

Докладніше

Добропарк Київ

добропарк

Добропарк під Києвом ще називають парком тюльпанів та не дивно чому. На його території посаджено понад мільйон тюльпанів! Щороку Добропарк Київ змінює своє забарвлення залежно від посаджених квітів, тому головне завдання відвідувача – не пропустити сезон цвітіння.

Докладніше

Парк Перемоги Київ

парк победы киев

Парк Перемоги у Києві заснували 1965 року на честь перемоги всіх народів у Великій Вітчизняній війні. Парк Перемоги Київ — водночас тихий, умиротворений парк для відпочинку та водночас розважальне місце для багатьох сімей.

Докладніше