Вечеряємо красиво. Ресторани Києва з гарним краєвидом

Якщо вам важливі не тільки смак страви та її подача, ви ще хочете провести час у гарній атмосфері, обов’язково почитайте рейтинг ресторанів Києва. Точніше ресторани у Києві з гарним краєвидом, ресторани біля Дніпра та ресторани з гарним дизайном.

ТОП 5 ресторанів з гарним краєвидом

У Києві багато ресторанів з гарним видом на місто та визначні пам’ятки. Ось кілька із них:

 1. B-hush Rooftop Lounge Bar – знаходиться на даху готелю Fairmont Grand Hotel Kyiv в центрі Києва і пропонує приголомшливий краєвид на Дніпро, Київську Печерську Лавру та інші знакові місця міста.
 2. “Skybar” – знаходиться на даху готелю “President Hotel” і пропонує чудовий краєвид на міські пейзажі і знамениту “Сталеву Ладью”.
 3. “Riverbank” – розташований на набережній Дніпра і пропонує панорамний вид на річку та набережну.
 4. “Spotykach” – знаходиться на 8-му поверсі однойменного торгового центру і пропонує вид на мальовничий парк і міський пейзаж.
 5. “Terrace” – знаходиться на даху бізнес-центру “Gulliver” і пропонує чудовий краєвид на міські пейзажі, в тому числі на багато знакових місць Києва.
ресторани з гарним краєвидом у Києві

Ресторани з гарним дизайном

 1. “Lipsky Osobnyak” – ресторан розташований у старовинному особняку на Подолі та пропонує інтер’єр у стилі арт-нуво.
 2. «O’Panas» – ресторан розташований в історичному центрі міста та пропонує дизайн у національному українському стилі з елементами сучасності.
 3. “Vogue Cafe” – ресторан розташований на 7-му поверсі торгового центру “Gulliver” і пропонує сучасний інтер’єр з панорамним видом на місто.
 4. «Park Kitchen» – ресторан розташований у парку Тараса Шевченка та пропонує інтер’єр у стилі сучасного мінімалізму з видом на зелені насадження.
 5. “Matisse” – ресторан розташований на Печерську і пропонує дизайн у стилі авангарду з незвичайними формами та геометричними фігурами.

Ресторани з видом на Дніпро біля води

У Києві є кілька ресторанів, які знаходяться біля води та пропонують гарний краєвид на річку Дніпро. Деякі з них:

 1. River Lounge – ресторан знаходиться на набережній річки Дніпро і пропонує панорамний вид на місто і річку. Меню включає страви європейської та японської кухні.
 2. Bali Hai – ресторан знаходиться в парку Дружби Народів і пропонує вид на річку Дніпро. Меню включає страви тайської та японської кухні.
 3. “Kanapa” – ресторан розташований в історичному центрі Києва, недалеко від річки Дніпро. Ресторан пропонує затишну атмосферу та меню зі стравами української кухні.
 4. The Club – ресторан знаходиться в центрі Києва, на березі Дніпра. Меню включає страви європейської кухні.
 5. “Tsarske Selo” – ресторан розташований у парку “Виставковий центр”, недалеко від річки Дніпро. Меню включає страви української та європейської кухні.

Найдорожчий ресторан у Києві

найдорожчий ресторан у Києві

У Києві є кілька ресторанів, які вважаються дорогими та ексклюзивними. Один із найдорожчих ресторанів у Києві – це «Oyster Bar». Він знаходиться на 14 поверсі одного з бізнес-центрів у центрі міста та пропонує панорамний вид на місто.

Меню включає страви європейської кухні, у тому числі свіжі устриці, креветки, морепродукти та вишукані м’ясні страви. Ціни на страви в Oyster Bar починаються від 1000 гривень за порцію устриць і можуть досягати кількох тисяч гривень за основні страви. Проте вартість відвідування залежить від вибраних страв та напоїв, а також кількості відвідувачів у групі.