Як влаштований кейтеринг у Києві та скільки коштує виїзне обслуговування

У розділі послуг ми незаслужено змарнували огляд на таку сферу, як кейтеринг у Києві. Для тих, хто не знає цей термін, коротко пояснимо, що сюди відносяться безліч виїзних заходів: корпоративні вечірки, презентації, весілля, фуршет в офіс на День народження і навіть комплексні обіди. Загалом усе, що з організацією застілля. Як працює кейтеринг, яке меню пропонують і, найголовніше, скільки це коштує ми зараз і розберемо.

Як відбувається процес виїзного обслуговування заходів

замовити фуршет київ

Сам процес замовлення є максимально простим. Все, що потрібно – це зв’язатися з компанією і озвучити побажання. Для великих заходів та урочистостей можлива особиста зустріч з менеджером та підписання договору.

На практиці це виглядає так:

 1. Вибір меню. Клієнт вибирає страви та напої для заходу. За запитом можна домовитися про приготування особливих страв: національну кухню або з певних продуктів, наприклад, для дітей або вегетаріанців.
 2. Узгодження деталей . Обговорення з кейтеринговою компанією дати, час, місця, кількість гостей та особливі побажання.
 3. Отримання пропозиції . Вам надають детальний розрахунок з умовами та ціною обслуговування.
 4. Внесення передоплати та укладання договору (за бажанням). Ці умови обумовлюються індивідуально, залежно від кількості запрошених гостей.
 5. Здійснення заходу: У день заходу кейтерингова компанія прибуде на місце, підготує та сервірує страви, забезпечить необхідне обладнання та персонал для обслуговування гостей.
 6. Оплата суми, що залишилася . Тут усе зрозуміло. Ви, як замовник, приймаєте роботу і виплачуєте виконавцю суму, що залишилася.

Зазвичай фуршети та вечірки замовляють заздалегідь, за 1-2 тижні і навіть місяці, якщо йдеться про весілля чи ювілей. Детально обговорюються сервірування столу, кількість офіціантів та інші додаткові послуги.

Які варіанти кейтерингу є в Києві

фуршет в офіс на День народження

У Києві надаються різноманітні послуги кейтерингу, які підходять для різних заходів. Ось кілька варіантів:

 1. Новий Рік , корпоративи.
 2. День народження та ювілеї.
 3. Весілля та банкети.
 4. Фуршет , ділові зустрічі.
 5. Пікнік та заходи на природі.
 6. Кава-брейк для корпоративних семінарів та лекцій.
 7. Pop Up Picnic – виїзний захід на свіжому повітрі, часто без стільців із гамаками, лавами чи пуфами.

Ще один вид кейтерингу в Києві – замовлення комплексних обідів для працівників. Зручний варіант щоденного обслуговування з різним неповторним меню.

Про ціни

замовити фуршет

Обмовимося відразу, що вартість обслуговування – дуже індивідуальна річ. Ціна на кейтеринг у Києві залежатиме від безлічі складових: кількості офіціантів та кухарів, різноманітності та складності страв, тривалості заходу, особливості його проведення та навіть від вибору машини, на якому все це доставляється до місця.

Щодо меню, то для порівняння ми взяли ціни служби кейтерингу в Києві «Prosto-catering». Уточнимо, що ціни вказані для ознайомлення та на дату написання.

Ціни на готові типові пропозиції кейтерингу (вказані на 1 особу):

 • Банкет, день народження від 600 до 1300 грн.
 • Фуршет від 220 до 700 грн.
 • Пікнік – 440-800.
 • Комплексний обід від 80 до 150 грн.

Для спрощення замовлення кейтерингова компанія пропонує кілька варіантів меню: від найдемократичнішого до найдорожчого та вишуканого. Організувати захід можна практично на будь-який бюджет та на будь-які гастрономічні вишукування. Якщо ви звертаєтеся до кейтерингової служби, щоб замовити фуршет Київ, це означає, що всі організаційні моменти вони беруть на себе. Вам не потрібно ні про що переживати і можна насолоджуватися святом.

Дякуємо компанії Prosto-catering за надані фотоматеріали