На Хрещатику відкрилась Новорічна поштова резиденція Укрпошти 2023

У самому центрі української столиці, що на вулиці Хрещатик, 22, розпочала свою роботу унікальна Новорічна поштова резиденція Укрпошти. Тут збираються листи не лише від дітей, а й від дорослих, адресовані Святому Миколаю. Про цю радісну подію повідомляє державне підприємство поштового зв’язку у своєму офіційному обліковому записі на Facebook.

Магія, підтримка та подарунки: Таємниці новорічної поштової резиденції «Укрпошти»

Напишіть зворушливі листи, ділитесь своїми мріями та надіями, надсилайте їх за вказаною адресою. Важливо пам’ятати, що у відповіді Святого Миколая слід вказати повну адресу відправника з індексом. Участь у листуванні не має вікових обмежень, і кожен лист буде виконано з любов’ю та турботою.

Стандартна вартість одного листа – 12 гривень, і він підтримує добру традицію. Цього року листи приймаються із 13 грудня. День Святого Миколая, згідно з новим церковним календарем, в Україні відзначається 6 грудня.

Новорічна поштова резиденція від Укрпошти

Розкриваємо подробиці про Новорічну поштову резиденцію

Наприкінці 2022 року, коли світ охопила хвиля змін, Новорічна поштова резиденція «Укрпошти», незважаючи на всі труднощі, почала приймати листи від дітей. Мета акції — підтримати віру в магію та добро серед маленьких українців.

Минулого року «Новорічний чарівник» втілював мрії дітей у життя, і понад 3,5 тисячі подарунків були готові до вручення. Спеціальну скриньку для листів встановили у відділенні «Укрпошти» на Хрещатику.

Ця ініціатива триває і цього року, незважаючи на виклики часу. Вірте у дива, і ваш лист обов’язково дійде до свого адресата у Новорічній поштовій резиденції «Укрпошти»!