Огляд на скляний пішохідний міст у Києві

скляний пішохідний міст

Скляний пішохідний міст у Києві, що з’єднує Хрещатий парк та парк Володимирську гірку, є одним із найбільш захоплюючих архітектурних досягнень столиці України. Відкритий урочисто 25 травня 2019 року цей міст став символом сучасності та розвитку міста. Його будівництво зайняло понад рік і коштувало міському бюджету понад 400 мільйонів гривень.

Докладніше

Що таке київський грамофон та де він знаходиться?

київський грамофон

Київський грамофон — це не лише витончена скульптура, а й живий відгук на історію та мелодії, що залишили свій слід у серцях киян. Ця мистецька пам’ятка, яка виглядає як мініатюрний бронзовий грамофон, частина проекту «Шукай» та є символом важливого моменту у культурному житті Києва.

Докладніше

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська лавра — це не просто православна святиня, але насправді це цілий комплекс унікальних культурних об’єктів. Відвідати київську пам’ятку можуть усі охочі незалежно від релігії. Історія Києво-Печерської лаври У 1051 році монах Антоній Печерський та його учень Феодосій заснували монастир, який на нещастя надалі піддавався неодноразовому нападу. За свою історію існування монастир бачив неприємності від половців, турків, … Докладніше

Оболонська набережна

Оболонська набережна

Оболонська набережна – місцем романтичних зустрічей та неспішних прогулянок. Гарне місце для відпочинку всією родиною. Нудити вам точно не доведеться, адже потрібно встигнути стільки цікавого подивитися!

Докладніше

Софіївська площа

софіївська площа

Софіївська площа – одна із найдавніших площ Києва. Саме тут відбувалися такі важливі історичні події, як облога Києва печенігами та їхній розгром Ярославом Мудрим. Про Софійську площу було написано безліч легенд, які, на щастя, збереглися і до нашого часу.

Докладніше

Фунікулер в Києві

фунікулер київ

Фунікулер в Києві — не лише цивільний транспорт, а й історично цінний об’єкт. Київський фунікулер не перестає працювати навіть у найскладніші часи. Влітку 2022 року його відремонтували і тепер усі бажаючі можуть покататися на фунікулері.

Докладніше

Андріївський Узвіз

Андріївський Узвіз

Андріївський узвіз не просто одна з найкрасивіших вулиць Київ, а ще й найвідоміша пам’ятка України. Ви навіть не уявляєте стільки всього цікавого можна дізнатися і побачити в цьому дивовижному місці, що пов’язує Старий Київ та Поділ.

Докладніше

Софійський собор

Софійський собор

Софійський собор у Києві – архітектурний об’єкт, який швидко зміг потрапити до переліку ЮНЕСКО та підкорив серця багатьох туристів. Софійський собор грає важливу культурну та історичну роль у житті Києва, тому побувати в такому дивовижному місці однозначно варто хоча б заради цікавості.

Докладніше