Грузинські ресторани у Києві. Де з’їсти смачний шашлик та хачапурі

грузинські ресторани київ

Грузинська кухня неймовірно яскрава та смачна. М’ясо, 250 видів сиру, незрівнянні салати. Приправте все це унікальним колоритом. Огляд на ресторани грузинської кухні у Києві та всі грузинські ресторани з адресами та телефонами. ТОП 10 ГРУЗИНСЬКИХ БЛЮД Грузинська кухня – це одна з найсмачніших і вишуканих кухонь у світі, з величезною різноманітністю страв та інгредієнтів. Ось список із 10 страв, … Докладніше

Вечеряємо красиво. Ресторани Києва з гарним краєвидом

Ресторани Києва з гарним краєвидом

Якщо вам важливі не тільки смак страви та її подача, ви ще хочете провести час у гарній атмосфері, обов’язково почитайте рейтинг ресторанів Києва. Точніше ресторани у Києві з гарним краєвидом, ресторани біля Дніпра та ресторани з гарним дизайном.

Докладніше

McDonald’s Київ 2023. Адреси відкритих закладів

макдональдс київ 2023

McDonald’s – бренд, який вже понад 60 років стоїть на першому місці серед інших точок швидкого харчування. У чому полягає секрет успіху? Головна особливість Макдональдса – обслуговування відвідувачів за лічені секунди. У середньому очікування замовлення триває не більше трьох хвилин.

Докладніше

Оперний театр Київ

оперний театр київ

Національний оперний театр України важко не помітити навіть здалеку: величезний будинок із загальною кубатурою майже 100 000 м³ кияни визнають одним із найкрасивіших місць столиці через його розкішне оздоблення. Ніколи не були в опері? Не хвилюйтесь! Не обов’язково бути експертом у світі опери, щоб по заслугах оцінити професіоналізм акторів, а в оперному театрі Києва він очевидний з перших хвилин.

Докладніше

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська лавра — це не просто православна святиня, але насправді це цілий комплекс унікальних культурних об’єктів. Відвідати київську пам’ятку можуть усі охочі незалежно від релігії. Історія Києво-Печерської лаври У 1051 році монах Антоній Печерський та його учень Феодосій заснували монастир, який на нещастя надалі піддавався неодноразовому нападу. За свою історію існування монастир бачив неприємності від половців, турків, … Докладніше

Оболонська набережна

Оболонська набережна

Оболонська набережна – місцем романтичних зустрічей та неспішних прогулянок. Гарне місце для відпочинку всією родиною. Нудити вам точно не доведеться, адже потрібно встигнути стільки цікавого подивитися!

Докладніше

Софіївська площа

софіївська площа

Софіївська площа – одна із найдавніших площ Києва. Саме тут відбувалися такі важливі історичні події, як облога Києва печенігами та їхній розгром Ярославом Мудрим. Про Софійську площу було написано безліч легенд, які, на щастя, збереглися і до нашого часу.

Докладніше

Фунікулер в Києві

фунікулер київ

Фунікулер в Києві — не лише цивільний транспорт, а й історично цінний об’єкт. Київський фунікулер не перестає працювати навіть у найскладніші часи. Влітку 2022 року його відремонтували і тепер усі бажаючі можуть покататися на фунікулері.

Докладніше

Андріївський Узвіз

Андріївський Узвіз

Андріївський узвіз не просто одна з найкрасивіших вулиць Київ, а ще й найвідоміша пам’ятка України. Ви навіть не уявляєте стільки всього цікавого можна дізнатися і побачити в цьому дивовижному місці, що пов’язує Старий Київ та Поділ.

Докладніше