Виклик ветеринара на пологи собаки чи кішки вдома: ціни в Києві, умови, поради

прийом пологів ветеринаром у Києві

Народження потомства у улюбленця – хвилюючий момент для кожного дбайливого господаря. Хоча цей процес природний, пологи собаки вдома або кішки можуть загрожувати складнощами та умовами. Досвідчений ветеринар, який приймає пологи собаки вдома, значно знижує ризики і забезпечує плавні та безпечні пологи як для матері, так і для її цуценят або кошенят. Переваги домашнього прийому пологів … Докладніше

Оновлені Правила догляду за домашніми тваринами у Києві

нові правила догляду за тваринами

Київ вступає на шлях оновлення Правил утримання собак та котів у місті, покликаних піклуватися про безпеку та благополуччя вихованців та суспільства загалом. Старі норми, прийняті майже 17 років тому, виявилися нездатними задовольнити сучасні стандарти та потреби. В результаті виникла потреба у розробці нових правил, які б відобразили сучасні вимоги та враховували б інтереси всіх учасників … Докладніше

Цифровий ветеринар: Україна впроваджує Єдиний державний реєстр домашніх тварин

реєстр домашніх тварин україна

Відповідальні господарі завжди дбають про своїх пухнастих та пернатих друзів, адже здоров’я та безпека їхніх улюбленців на першому місці. І тепер, щоб спростити цей процес, Україна запроваджує інноваційну ініціативу — Єдиний державний реєстр домашніх тварин. Цей проект покликаний спростити життя власникам котів та собак, і згодом інших тварин. Що таке Єдиний державний реєстр свійських тварин? Єдиний реєстр … Докладніше

Огляд послуги чистка та обслуговування акваріумів та ціни в Києві

чищення та обслуговування акваріумів

Послуга чищення акваріумів надається для тих, хто захоплюється акваріумістикою, але не завжди має можливість або час самостійно доглядати свій акваріум. Професійне обслуговування акваріумів забезпечують оптимальні умови для риб та рослин в акваріумі, зберігаючи їх здоров’я та красу. У цьому огляді розглянемо, що включає послуга чищення акваріумів, як відбувається процес виклику служби на будинок або офіс і з чого складається ціна.

Докладніше

Вигул собак у Києві. Скільки коштує погуляти із собачкою?

вигул собак київ

Вигул собак – важлива послуга для піклування про домашніх вихованців. У Києві, де собакам не завжди доступна повноцінна прогулянка, професійні вигульники приходять на допомогу дбайливим власникам. У цьому огляді ми розглянемо, що включає робота вигульника собак, як знайти відповідного виконавця, а також фактори, що впливають на ціну наданих послуг.

Докладніше

Скільки коштують послуги зоопсихолога у Києві

зоопсихолог

Зоопсихологія – це наукова дисципліна, яка вивчає поведінку тварин, їх психологію та взаємодію з навколишнім середовищем. Давайте розберемося, хто такий зоопсихолог, які проблеми він вирішує, які послуги у Києві надає, і скільки коштує візит до зоопсихолога.

Докладніше

Де поховати тварину у Києві

поховати тварину київ

Багатьох власників котів та собак зненацька застає смерть домашнього улюбленця. Тоді постає питання: де поховати тварину і чи є спеціальні служби для цього. В огляді ми постараємося розкрити тему поховання собак та кішок у Києві.

Докладніше

Грумінг Київ

грумер київ

Грумінг Київ допомагає вихованцям бути не лише красивими, а й здоровими. Догляд за шерстю, вухами, очима тварини виконує досвідчений фахівець – грумер. Ми підготували огляд гуртівні салонів столиці.

Докладніше

Дресирування собак у Києві

послуги кінолога київ

Дресирування собак у Києві є необхідністю, а не простою примхою. Купуючи чотирилапого супутника життя, добрі господарі розуміють, яка відповідальність на них покладена.

Докладніше

Ветеринарні клініки Воскресенка, Лісовий масив

ветклініка лісовий масив

Справжній ветеринар має бути найкращим другом для тварин. Ніхто крім ветеринарного лікаря не зможе вилікувати хворобу і дати господареві важливу пораду щодо догляду за вихованцем. Де ж знаходяться ветеринарні клініки Лісовому масив та Воскресенка , готові допомагати вихованцям вдень та вночі.

Докладніше