Вигул собак у Києві. Майданчики та парки

Вигул собак Київ має здійснювати у спеціально відведеному для цього місці. Не можна гуляти із собакою у парку, де грають діти. В огляді будуть вказані адреси майданчика та парки для собак у Києві.

У Києві з’являється все більше майданчиків для вигулу, дресирування та гри з собаками. Собача територія найчастіше огороджена парканом, тому вихованці можуть прогулюватися та бігати за м’ячем без повідця. Свіже повітря, велика територія — саме те, що необхідно вашому чотирилапому другові.

Дуже добре, що у дворах і спецобладнання для дресирування. Таким чином собаки різних порід проводять час весело та з користю.

Чому не можна гуляти із собакою у звичайному парку

За законом України, вигул собак у звичайному міському парку та біля дитячих майданчиків заборонено. Господар собаки у разі порушення правил має нести адміністративну відповідальність та сплатити штраф. Чому ж для собак та їхніх господарів вартує така заборона?

 • Собаки (особливо бійцівської породи) можуть становити небезпеку для сторонніх людей. Великому собаці, відпущеному на вільний вигул без намордника, може у якийсь момент не сподобається поведінка відвідувача парку. У найнешкідливішому випадку людина отримує великі травми від укусів. Частими жертвами великих собак стають діти, адже саме вони найбільше провокують собаку.
 • Загроза антисанітарії у громадських місцях. Звичайно всі розуміють, що собак вигулюють не просто заради забави. Господар відпускає кожен день свого собаку на вулицю, щоб він спустив потребу в кущах, а не в його квартирі. Напевно, ви погодитеся з тим фактом, що дуже мало собачників прибирають за вихованцем після кожної прогулянки. У зоомагазинах можна придбати совок і щільні пакети, але забиратися ніхто не любить. Люди приходять у парк, щоб відпочити та насолодитися природою, тому з сморідом та брудом, який приносять собаки, місцеві жителі миритися не будуть.

Домашній улюбленець – така ж жива істота, як і людина. І маленькі, і великі собаки часто вимагає стільки уваги, турботи скільки дитина. Подбайте про життя улюбленця. Привчіть собаку до повідця, щоб він міг перетинати проїжджу частину і не тягнути вас у різні боки під час ходьби тротуаром. Навіть якщо ви гуляєте із собакою завжди разом, вкажіть на нашийнику свої контактні дані, це може бути ваш номер телефону або адреса проживання. Таким чином, навіть якщо собака загубиться, її можуть знайти випадкові перехожі і зв’язатися з вами.

Красиві парки Києва для прогулянки із собакою

Огляд 5 локацій для вигулу та дресирування собак у Києві

Парк «Партизанської Слави»


м.Бориспільська, Червоний хутір

парк партизанської слави

Ідеальне місце для собаківників. Багато вільного місця, гарні доріжки та цілих три озера. Загальна площа парку: 9 га. Через атракціони, різні кафе та альтанки з мангалами, крім собаківників у парку люблять також відпочивати підлітки та сім’ї з дітьми. Великим мінусом є сміття, яке пиячні компанії залишають після себе в траві.

Парк «Дубки»

Сирець

парк дубки

Дубки хоч і є маловідомим місцем, проте став раєм для грайливих собак. Величезна територія заборонено проїзд транспорту і навіть їзда верхи. Єдине, що відштовхує – занедбаність парку. Навряд чи він незабаром дочекається реконструкції і тому повністю віддався до руки матінці природи. Дуже спокійне та відокремлене місце у якому люблять бувати тихі парочки та пенсіонери.

Пісопарк

Подол

Огороджена територія площею 1,2 га. Парк новий, відкрився торік. Раніше територія була під орендою посольства РФ, але договір розірвали і тепер це місце для вигулу собак, якого так не вистачало на Подолі. Останнім часом «Песопарк» відвідують не лише собаківники, а й люди, які просто хочуть поспілкуватися із тваринами.

Наталка

Оболонь

НАТАЛКА ПАРК

Вітає собак як маленьких, і великих порід. Доглянуті газони, бігова доріжка та вид на річку надають «Наталці» статус найкращого київського парку. Майданчик для вигулу собак вже давно є місцем для веселих ігор із вихованцем та знайомств з іншими власниками.

Парк «Тельбін»

Березняки, Павла Тичини

парк тельбин

Не лише одне із найзатишніших місць у Дніпровському районі, а ще й облаштована зона для вигулу собак. Територія, на якій чотирилапі можуть почуватися як удома займає 1870 кв. м. Також було ухвалено рішення поставити на території парку спецобладнання для тренування собак, що також тішить.

Ви можете вибрати будь-яке дозволене місце для прогулянок, але ніде не забувайте про свою безпеку та безпеку інших людей. Перед прогулянкою з великим собакою не забудьте одягнути їй намордник та нашийник. Якщо ви розумієте, що ваш вихованець поводиться дуже агресивно і ви з ним навряд чи впораєтеся, тоді краще не відвідувати майданчики, щоб запобігти нещасному випадку. Коли собака завдає фізичної шкоди, винна не вона, а її господар.

Адреси місць для вигулу собак у Києві

Київ може запропонувати багато красивих парків, майданчиків, де ви можете прогулятися разом зі своїм чотирилапим товаришем у вільний час. Обов’язково відвідайте хоча б одне з 20 місць:

 1. Майданчик для вигулу та дресирування собак на проспекті Георгія Гонгадзе, 9Б Понеділок–п’ятниця: 5:00–23:00. Субота та неділя: 12:00–15:00 +380681145561
 2. Місце для вигулу собак. Василя Порика, 24b. З 7:00 до 20:00
 3. Парк Наталка. Оболонська Набережна, 9
 4. Майданчик для вигулу на Маршала Рибалка, 2. 7:00–20:00
 5. Місце для дресирування собак на Кловському узвозі, 14/24
 6. Майданчик для собак. Вул. Привокзальна (Kyiv, 02000)
 7. «Тусівка» Лариси Руденко, 8А
 8. Собачий майданчик. Кадетський Гай, 9
 9. Майданчик для вигулу та дресирування собак «Собака-гуляка». Академіка Заболотного, 94
 10. Собаче поле ім. Бубенкової. Провулок Металістів, 1
 11. Майданчик для вигулу собак на пр. Визволителів, 8А
 12. «Острівець вільних та вихованих». Працює тільки в суботу та неділю з 10:00 до 13:00. Академіка Туполєва, 24
 13. Місце для вигулу на Януша Корчака, 64. Розташування: парк Дубки
 14. Пісопарк. 5:00–23:00. Спаська, 12
 15. Собачий майданчик. Семашка, 8a
 16. Майданчик для дресирування собак. Янки Купали, 12
 17. Місце для вигулу собак. Станція Київ, вул. Челябінська
 18. Собачий парк. Юрія Шумського, 1б. Парк «Тельбін»
 19. Майданчик для дресирування собак. З 5:00 до 23:00. Позняки
 20. Майданчик для тренування собак. Вулиця Тростянецька. Парк «Партизанської Слави».

Напишіть, де ви зазвичай гуляєте з собакою і ми додамо це місце до списку.