Ветеринарні клініки Воскресенка, Лісовий масив

Справжній ветеринар має бути найкращим другом для тварин. Ніхто крім ветеринарного лікаря не зможе вилікувати хворобу і дати господареві важливу пораду щодо догляду за вихованцем. Де ж знаходяться ветеринарні клініки Лісовому масив та Воскресенка , готові допомагати вихованцям вдень та вночі.

Вся відповідальність за здоров’я вихованця бере на себе господар, тому не лінуйтеся хоч іноді їздити на огляд у ветклініку , навіть якщо явних симптомів хвороби у чотирилапого друга не видно. Пам’ятайте, щасливий і веселий той вихованець, який здоровий.

Послуги ветеринарних клінік

Найпопулярніші домашні тварини в Україні – кішки та собаки. Саме їх зображують на логотипах зооклінік та саме їм ветеринарні клініки готові надати найрізноманітніший перелік послуг:

 • Діагностика
 • Томографія
 • Дерматологія
 • Офтальмологія
 • Стоматологія
 • Чіпірування

Завдяки сучасним технологіям і компетентним лікарям будь-який собака або кішка може вилікуватися від важкої хвороби. А як же гризуни, птахи та рептилії? Адже вони також багатьом є повноцінними членами сім’ї. Маленькі тварини так само сильно потребують турботи, як і великі, тому багато ветеринарних клінік з радістю їх приймають. Щури, морські свинки, папуги, ящірки часто піддаються неправильному догляду, а це в свою чергу веде до летального результату. Звертатися за допомогою потрібно терміново якщо ви побачили, що зовнішній вигляд тварини змінився в гірший бік або він почав незвично поводитися.

ветклініка воскресенка лісова

Ціни за послуги ветклінік

Ветеринарні клініки з новітнім обладнанням, найкращими фахівцями не пропонуватимуть свої послуги за низькою ціною, і господар вихованця має бути готовий до цього. На даний момент зооклініки Лісового масиву пропонують послуги ветеринарної допомоги приблизно за таким тарифом:

ПослугиЦіна
Первинний прийом лікаря200-250
Комплексна вакцинація котів та собак460
кастрація кота950-1000
стерилізація кішки2000
Видалення зубного каменю ультразвуковим скалером1500-2000
КатетеризаціяВід 500
Видалення пухлиниВід 900
ЕвтаназіяВід 500

Дуже добре, якщо перед оглядом ви дізнаєтесь ціни заздалегідь.

У ветеринарній клініці часто можна побачити зоомагазин, в якому ви зможете придбати всі необхідні для вихованця товари.

Державна ветеринарна клініка Воскресенка

На Воскресенці знаходиться ветеринарна клініка, яка працює навіть у вихідні. Господарі вихованців щиро дякують лікарям за компетентне лікування. За відгуками з інтернету можна зрозуміти, що найважчі операції проходять успішно. Ампутація пальця на лапі, зашивання рани, стерилізація не є проблемою для кваліфікованих лікарів. Звичайно, відвідувачам лікарні хотілося б бачити більш сучасний ремонт, але заради демократичної ціни та якісного лікування можна потерпіти. Якщо ви хочете записатися на прийом, ось дані ветклініки :

 • Тел: +380988479638
 • Райдужна, 67

У суботу та неділю лікарі працюють з 9:00 до 15:00.

Адреси ветеринарних клінік Воскресенка

Куди звернутися по допомогу вирішувати лише вам. В даний момент на Воскресенці крім державної надають свої послуги і такі ветклініки :

 1. Друг. Працює цілодобово. Райдужна, 49. +380443339331
 2. Ветлікар 24. Стерилізація кішок, ветеринар додому. Райдужна, 13. +380443833984
 3. Like Vet . З 9:00 до 19:00. Воскресенська, 16Г. +380633025637

Якщо ви знаєте та інші ветклініки Неділі , які не потрапили до списку – зв’яжіться з нами. Ми будемо раді включити їх до списку.

Адреси ветеринарних клінік Лісовий масив

Пухнастих звірків з радістю приймають і на Лісовому масиві. Щоб перевірити здоров’я вихованця, достатньо прийти за адресою:

 1. Зоо Лікар. Лісовий проспект, 39А. +380937729705
 2. Велика Ведмедиця. Відкрито 24/7. Академіка Курчатова, 23А. +380632374622

На Лісовому масиві було знайдено лише дві клініки. Якщо знайдуться відомості про інші ветеринарні клініки Лісового масиву, ми їх обов’язково опублікуємо.