Притулки для собак у Києві. Адреси та контакти

Якщо ви шукаєте, де взяти собаку з притулку, ця інформація буде корисною. Притулки для собак по районам з контактами.

Люди з великим серцем не залишаться байдужими, дивлячись у вічі покинутим собакам. Якщо у вас є можливість взяти собаку з притулку, допомогти, взяти участь у житті кинутих тварин, зв’яжіться з центром допомоги для собак. Інформація про притулки була взята з відкритих джерел. У записі публікуються відкриті дані з карт та пошуку.

притулок для собак киїів

Сіріус

Притулок для котів та собак на сьогодні налічує близько 3000 тварин. Вони щеплені, нагодовані і чекають на нових господарів. Місцезнаходження – село Федорівка, Вишгородський район.

Сіріус приймає допомогу, корми, медикаменти. Телефон для зв’язку +38 093 193 40 69

Велике серце

Приватний благодійний фонд допомоги бездомним тваринам. Зараз під опікою небайдужих учасників перебуває понад 50 собак різних порід. Є великі сторожові пси, маленькі цуценята та декоративні собачки. Фонд працює понад 10 років. За цей час удалося знайти новий будинок десяткам тварин.

Контакти: Велика Васильківська, 97. +38 093 808 38 99.

Happy Paw

Благодійна організація. Тут ви зможете взяти цуценя під опіку. Як і всі притулки для собак, пропонують забрати вихованця додому. Не проходять повз втрачені і знайдені тварини. Публікують їхні анкети для пошуку господарів.

Адреса: Шота Руставелі, 44. Контактний телефон: +380 44 290-03-29.

У добрі руки

Центр допомоги бездомним тваринам. Тут ви знайдете собі справжнього друга. До броні є приблизно 200 собак. Вони щеплені, оброблені, привчені до вигулу. Виявити турботу можна і благодійною допомогою.

Зв’язок із притулком +38 098 177-84-34

Брати менші

Це не зовсім звична організація, як притулки для собак у Києві. Це співтовариство волонтерів. Група людей, що займається влаштуванням та перетримкою кинутих тварин. Небайдужі зоозахисники підбирають собаку, обробляють від паразитів, утримують тварину вдома.

Влаштування собак відбувається через соціальні мережі, дошки оголошень. Вступити в команду та допомогти проекту можна зателефонувавши за номером + 38 066 104 21 90. Або в однойменній групі ФБ.

Майже всі притулки для собак у Києві існують за власний кошт. Допомагають прості небайдужі кияни, благодійні фонди та волонтерські організації. Якщо у вас є можливість допомогти притулку або ви хочете дати притулок собакі – зв’яжіться з однією з організацій.