Дресирування собак у Києві

Дресирування собак у Києві є необхідністю, а не простою примхою. Купуючи чотирилапого супутника життя, добрі господарі розуміють, яка відповідальність на них покладена.

Вихованець не може виховати себе сам, тому, коли власники не звертають уваги на його навчання, отримують у відповідь агресивну або гіперактивну тварину. Так раніше улюблене цуценя потрапляє до притулку. Відсутність дресирування – відсутність дружнього зв’язку між вихованцем та його господарем. Не чекайте, що цуценя, якому ніхто не приділяв час, даватиме лапу або виконуватиме різні команди. З таким вихованням він навіть не стане відгукуватися на свою прізвисько, коли його покличуть.

Дресирування собак може бути веселим і корисним заняттям, тому не сенсу відкладати цей важливий момент.

Навіщо потрібний кінолог

Всі господарі знають, як годувати собаку і прибирати за нею, але на банальні питання з дресирування мало хто зможе дати правильну відповідь. Саме через це власники собак замовляють послуги кінолога Київ. Будь-яка помилка у вихованні потім позначиться на поведінці вихованця, тому краще довірити справу фахівцеві.

Дресирувальник собак у Києві – людина, яка навчає тварину командам, виробляє у них умовні рефлекси та приборкує вдачу. З першого заняття кінолог шукатиме підхід до вашого вихованця та поділиться планом тренувань. Але дресирувальники працюють не лише з домашніми вихованцями. Собаки-поводири, службові собаки, циркові тварини теж набувають своїх навичок лише завдяки довгій дресурі.

Дресирування собак ціна в Києві

Дресирувальники займаються з абсолютно несхожими один на одного собаками, тому ціна за дресирування не буде однією для всіх. На ціну впливають такі критерії:

 • Особливість породи. Йоркширські тер’єри, кокер-спанієлі, такси, кане корсо – всі ці породи унікальні, але кожен собака будь-якої породи потребує дресирування. На навчання беруться і породисті, і не породисті вихованці, але собака, у якої в генах закладено більш розвинені розумові здібності швидше засвоюватиме урок на тренуваннях. Легко піддаються дресируванні собак таких порід: доберман, німецька вівчарка, пудель, бордер-коллі.
 • Кваліфікація кінолога. Звичайно тренер собак з великим досвідом роботи в цій сфері буде просити вищу плату за свої послуги, ніж людина, яка тільки почала свій шлях.
 • Кількість та тривалість тренувань. На перших заняттях собака напрацьовуватиме базові знання та легкі всіма відомі команди: сидіти, лежати, дай лапу, поруч, не можна. Для повсякденного життя в соціумі вихованцю цього цілком достатньо, але можна і не зупинятися на цьому результаті. За більш високу плату, досвідчений дресирувальник навчить вашого вихованця складним трюкам, які дивують всіх собаківників.

Власнику цуценя вже потрібно підшукувати послуги кінолога, тому що собаки краще засвоюють урок з ранніх років. Перші заняття з тренером починаються у цуценят з 2-х місяців від народження.

дресирування собак у Києві

Ціни за дресирування по Києву

На сайтах, форумах, у соц. мережах можна без проблем знайти послугу «дресирування собак у Києві», але яка ж ціна? Для багатьох людей дресирування собаки – дороге задоволення, хоча добрий собаківник не шкодує коштів для свого улюбленця. На сьогоднішній день середня ціна така:

ПослугаЦіна у грн
Підготовка до екстер’єрних виставок (вартість одного заняття)300
Разове відвідування групових занять поза проходженням загальнорозвиваючого курсу соціалізації собак250
Один етап (10 занять) Під час укладання договору.1800
Індивідуальне заняття виключно з інструктором-дресирувальником на майданчику. Тривалість – 1,5 години (Кількість занять не обмежена)550
Виїзне теоретичне консультаційне заняття. Тривалість — 2 години800
ОРКСС (5 етапів) (Основна програма навчання) Тривалість одного етапу – 10 занять9000

Після закінчення найвищої школи дресирування, господар із собакою може брати участь у спортивних змаганнях та шоу-програмах.

Яким має бути місце для дресирування

Власник має відповідально поставитися не лише до вибору тренера, але й до вибору місця для тренувань. Дресирування собак у Києві має проводитися лише у безпечних умовах. Якщо, прийшовши на місце зустрічі, ви побачили зламане обладнання, тоді краще відмовитися від тренування, адже вихованець може завдати собі каліцтва. Майданчик для дресирування можна назвати відмінним, якщо він відповідає таким критеріям:

 • Має спеціальне обладнання для дресирування. Бар’єри різної висоти, гойдалки, трамплін, тунель, гірка – одні з найкорисніших вправ, особливо для собак спортивних порід. Подолаючи труднощі, собака покращує свої навички і таким чином вчитися дресирування.
 • Велика площа. Чим більше місце для дресирування, тим вільніше почуватиметься вихованець. Один маленький майданчик на 10 собак точно нікуди не годиться.
 • Розташування. Важливо, щоб місце для дресирування було недалеко від будинку. Якщо майданчик знаходиться від вас на іншому кінці Києва, тоді ви і вихованець витратите надто багато сил на дорогу.

Заздалегідь обговоріть із дресирувальником місце зустрічі та подальших занять. Ви завжди можете взяти ініціативу в свої руки, запропонувавши майданчик для тренувань самостійно.

Адреси дресирувальних центрів

Тільки досвідчений фахівець допоможе правильно складе програму дресирування, щоб навіть найбільш непосидюче цуценя з часом перетворилося на слухняного собаку. Дресирування собак у Києві проводиться за адресою:

 1. Дресирування собак MaliGuards Club K9. Полковника Потєхіна, 16 та на проспекті Миколи Бажана, 1л. +380674808693
 2. Дресирувальний центр “Фенікс”. Саперно-Слобідська 10. +380661130188
 3. Школа Охоронних Собак «Арес». Вул. Уманська. +380662633744
 4. Дресирування собак, корекція поведінки. Зої Гайдай, буд. +380674413365
 5. “Кронос”. Оноре Бальзака, 2А. +380936599082
 6. Кінологічний центр “Алькор”. Крайня, 17. +380675900144
 7. G-Dog. Райдужна, 25А. +380960717177
 8. Дресирувальний центр “Легіон”. Броварський проспект, 20з. +380930082244
 9. “Roxy club”. Віфлеємська, 26/2. +380975488583
 10. Дресирування собак на Івана Миколайчука, 9. +380679210485
 11. Дресирувальний комплекс «Cerber» на Здолбунівській. З 12:00 до 20:00. +380931545957

Дресирування є важливим етапом у житті вихованця. Як і люди, тварини теж потребують підтримки, тому не забувайте приділяти маленькому другові свій вільний час.