Міст у Вишгороді закрили на ремонт

У важливому повороті подій в інфраструктурній області Вишгорода, що на Київщині, доводиться зіткнутися з рішучим рішенням – закриттям мосту через обвідний канал Дніпра у зв’язку з його нездатністю витримувати транспортні навантаження.

Міст у Вишгороді: причини закриття

Починаючи з 17 січня, автотранспортний рух буде перенесено на понтонний міст у режимі реверсу, охоплюючи обидва напрямки. Це важливе рішення пов’язане з необхідністю проведення капітального ремонту, спрямованого на відновлення функціональності мосту та забезпечення безпеки руху для місцевих мешканців та транзитного трафіку.

Один із ключових елементів інфраструктури, дорога Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів, став свідком невдалого випробування сили під час російського вторгнення навесні 2022 року.

міст у вишгороді

Прольоти мосту, зруйновані в той період, стали тимчасовим рішенням військових для забезпечення проїзду, але виявилися непридатними для довгострокового використання під постійним транспортним навантаженням. Протягом часу після деокупації області Служба відновлення попереджала про необхідність термінового ремонту, який тепер розпочнеться з 10 січня 2024 року.

Понтонний міст: Тимчасове вирішення проблеми

З урахуванням неможливості використання основного мосту в період ремонту, вводиться в дію понтонна переправа, що надає тимчасове рішення для транспортного сполучення між лівобережною частиною району та сусідніми областями.

З 17 січня, рух цим тимчасовим мостом буде організовано в режимі реверсу в обох напрямках, забезпечуючи необхідний зв’язок для жителів і підприємств, що залежать від цієї ділянки дороги.