ТРЦ Республіка (Respublika Park)

Respublika Park — це величезний та амбітний проект, який став найбільшим та найяскравішим в Україні та у всій Європі. Цей унікальний комплекс поєднує у собі все, що тільки можна побажати: тут представлено 250 магазинів відомих українських та світових брендів, а також понад 10 ресторанів та фудкортів загальною площею 11 300 квадратних метрів. Однак, це далеко не все!

Про ТРЦ Respublika Park

Найдивовижнішим місцем в Respublika Park є розважальний центр Neopolis з більш ніж 30 унікальними атракціонами, де кожен знайде щось на свій смак. Ви також не можете не оцінити чудову аеродинамічну трубу Aerodium Kyiv, яка є найвищою в Україні та однією з найсучасніших у Європі.

Крім того, Respublika Park безсумнівно радує своїх відвідувачів якісним обслуговуванням, інноваційними технологіями та чудовими озелененими зонами. Тут також створена зона для організації різних заходів, яка надає цьому місцю особливого шарму та атмосфери.

І не забудемо згадати про 3 500 паркувальних місць, наданих для зручності відвідувачів. Respublika Park – це не просто торгово-розважальний центр, це справжній рай для шопоголіків, гурманів та любителів активного відпочинку, який запрошує вас поринути у світ нескінченних можливостей та задоволень.

трц республіка

Адреса ТРЦ Республіка, як дістатися

Адреса: Київ, 03134, Кільцева дорога, 1

Відстань від станції метро Теремки: 7 хвилин

Автобуси: № 56, 57

Маршрутки: 777, 461, 812, 374, 718, 499, 496

Контакти: +38 050 356 65 68

Розважальний центр Neopolis у ТРЦ Respublika Park

Тут ви можете насолодитися унікальними атракціонами, розслабитись у абсолютно нових за форматом ресторанах та відзначити найяскравіші події у супроводі віртуальних провідників та в рамках інтерактивної системи накопичення балів.

Що є в Neopolis:

  • 11000 квадратних метрів простору.
  • Найдовша крита американська гірка.
  • Епічні дні народження.
  • 30 атракціонів.
  • Найбільший вибір топових VR-атракціонів.
  • Сучасна колекція відеоігор.

Neopolis – це простір для всіх: для дітей та підлітків, для пап-геймерів та мам, які люблять адреналін та спортивні виклики, а також для бабусь, які сумують за яскравими емоціями. Зрештою, це місце свободи для підлітків, без тиску дорослих, без нудних правил та нудних уроків.

Рекомендуємо переглянути огляд на ТРЦ Рівер Молл за посиланням .