Дочекалися! H&M відновлює свою роботу в Україні після початку війни

В Україні, з початку повномасштабної війни, магазини шведського рітейлу H&M знову відчинили свої двері для відвідувачів. Цей важливий момент стався 9 листопада, і варто зазначити, що магазини відкрилися одразу у двох торгових центрах у Києві.

Де відкрилися магазини H&M

Перші два магазини марки H&M відновили свою роботу в ТРЦ Lavina Mall та Respublika Park. Найбільш вражаючий з них – магазин Lavina Mall, який охоплює площу вражаючих 3000 квадратних метрів. Саме тут у 2018 році відкрився перший магазин H&M в Україні. У магазині будуть представлені всі розділи, включаючи одяг, аксесуари та товари для дому H&M Home.

Чекаючи на відкриття, модники зібралися біля магазинів у торгових центрах Києва та з радістю вітали повернення H&M на український ринок.

Однак, цікавим моментом стало те, що касири та консультанти в магазинах не дали відповіді на запитання, чи платили їм зарплату протягом часу, коли магазини були закриті. «У нас лише маркетинг може відповісти на це. Будь-який коментар у магазині заборонено», — сказала співробітниця одного з магазинів.

Слід зазначити, що одразу зранку магазини почали приймати відвідувачів. Однак близько 11:00, щоб уникнути довгих черг на касі, у магазині H&M у Respublika Park почали пропускати клієнтів «партіями», що призвело до утворення черги на вході до торгової зали.

H&M Київ магазини

Що з іншими магазинами?

Поки невідомо, коли відкриються решта магазинів H&M у Києві та інших великих містах України. Раніше було оголошено, що частина магазинів відкриється наприкінці листопада, а інша частина – на початку грудня 2023 року.

Наголошується, що H&M Group продовжує підтримувати Україну та місцеві спільноти, жертвуючи $2 мільйони, які будуть рівномірно розподілені між UNHCR та Save the Children. Ці пожертвування допоможуть надати притулок та житло для постраждалих та зміцнити систему захисту дітей в Україні.

Шведська компанія Hennes&Mauritz AB (H&M) відкрила свій перший магазин в Україні у 2018 році. На початку вторгнення, в Україні вже було вісім торгових точок H&M, п’ять із них розташовувалися в Києві, а по одній в Одесі, Харкові та Львові. Відновлення роботи цих магазинів стало важливою подією для модників та шанувальників бренду в країні.