KOZAK SYSTEM. Благодійний концерт у Києві 11 червня

Довгоочікувана подія. 11 червня о 18:00 у Києві відбудеться концерт популярного рок-гурту KOZAK SYSTEM. Квитки вже у продажу.

Співатимуть артистів у клубі Bel etage за адресою Київ, Шота Руставелі, 16А. Найближче метро – Палац спорту. Частина зібраних коштів піде на допомогу ЗСУ. Глядачі повинні врахувати, що у разі оголошення повітряної тривоги, концерт буде перериватись до її скасування. Учасникам доведеться пройти у бомбосховищі.

Ціна квитків на концерт KOZAK SYSTEM у Києві

Квитки у фан-зону продаються за єдиною ціною – 490 грн. Купити їх можна на популярних онлайн-сервісах продажу квитків на концерти.

20 травня гурт відзначив 10-річний ювілей. Двома днями пізніше KOZAK SYSTEM презентували нову пісню “Азов-сталь”. Вона присвячена героїчному захисту Маріуполя нашими воїнами. По суті, трек став гімном полку «Азов».

Це унікальна група. Музиканти презентують Україну на відомих світових сценах. Зараз учасники активно займаються волонтерською діяльністю, вступили до лав територіальної оборони. З перших днів війни активно допомагають ЗСУ, дають інтерв’ю іноземним ЗМІ.

Послухати всім відомі та нові пісні гурту може кожен охочий. Квитки поки ще є у продажу.