Який боул краще обрати

Така страва як поке-боул стала вже достатньо популярною в українських закладах, хоча масове поширення на наших теренах вона отримала недавно. Пропонуємо ознайомитися з її історією, а також – тим, де можна замовити цю страву у містах Дніпро, Запоріжжя та Полтава https://rnr.ua/. Отож, почнемо з того, до якої кулінарної традиції належить цей кулінарний витвір.

Гавайська кулінарія, котра вразила гурманів в усьому світі

Якщо говорити про походження назви, то два слова, які її утворюють, означають «нарізати» і «тарілка». Таким чином, йдеться про тарілку з нарізкою. Однак її рецептура суттєво відрізняється від того, що ми здебільшого звикли бачити та розуміти під цим словосполученням. Отож, така тарілка за гавайськими рецептами готується наступним чином:

  • Спочатку на дно шаром вкладають рис.
  • Потім зверху сегментами кладуть інші інгредієнти, котрі не перемішують між собою.

Саме цим боули відрізняються від салатів.

Поке боул

Де можна замовити смачний боул

Згадаємо такі міста як Запоріжжя, Полтава та Дніпро, адже про них йшлося ще від початку цієї статті. В кожному з них працює ресторан Рок-н-Ролл, котрий функціонує як сервіс доставки. Тому, аби спробувати смачні страви з меню цього закладу, вам навіть не потрібно до нього їхати. Можна усе замовити та просто дочекатися, доки страви оперативно привезуть до вказаного пункту призначення. Серед переваг, які ресторан Рок-н-Ролл пропонує своїм клієнтам, варто зазначити наступне:

  • Гарний вибір страв. Це стосується не лише боулів, а й інших страв. Наприклад, в меню закладу ви можете побачити багато видів піци, ролів, сетів, супів, салатів, десертів, шаурми та страв ВОК.
  • Вигідні ціни. Ви можете в цьому переконатися, ознайомившись з тими цінами, які є на сайті закладу біля кожної страви.
  • Постійні акції. Це стосується не лише періодичних знижок, а й подарунків. Наприклад, клієнти закладу люблять акцію, відповідно до якої можна отримати десерт у подарунок, роблячи замовлення від 899 гривень. Десерти від закладу Рок-н-Ролл є дуже смачними та будуть чудовим доповненням до основних страв. А ще, до речі, вони пропонуються в дуже зручному пакуванні.
  • Ви отримуєте своє замовлення дуже оперативно.

Тож якщо ви хочете замовити справді смачний та якісно зроблений боул, зверніть увагу на асортимент страв з цієї категорії, котрі можна побачити в ресторані Рок-н-Ролл. А тепер давайте таки торкнемося питання про те, який боул замовити краще. Варто одразу сказати, що єдиної правильної відповіді на це питання немає, адже кожен обирає за власним смаком. Тому зробимо короткий огляд того, які страви, в принципі, представлені у цьому розділі меню закладу.

Поке-боул

Які види боулів є та на що звернути увагу

Якщо, знову ж, апелювати до історичної кулінарної традиції гавайців, то тут варто зазначити, що улюбленими боулами місцевих мешканців є ті, в яких основним інгредієнтом є лосось. До речі, боул з лососем та кіноа теж належить до вподобань клієнтів закладу Рок-н-Ролл. Однак це далеко не єдиний варіант, на який варто звернути увагу.

Якщо для вас є важливим те, аби страва була ситною, а її ціна – вигідно з точки зору економії, зверніть увагу на боул з куркою. Куряче філе, сир пармезан, яйце, кукурудза, томати та інші інгредієнти роблять цю страву дуже смачною. Для любителів м’ясних боулів є також варіант з телятиною. Ну і неможливо забути про боул з креветкою. Поєднання креветок, кіноа та інших складників створює унікальну смакову палітру, яку цінують справжні гурмани.

Підводячи риску…

Отож, кожен обирає саме той боул, який вважає найбільш привабливим для себе. Хтось прагне бюджетного і смачного варіанту з куркою, а хтось, навпаки, хотів би потішити себе делікатесними морепродуктами. Асортимент страв ресторану Рок-н-Ролл дає нагоду обрати і одне, й інше.