Де орендувати робоче місце та скільки коштує коворкінг Київ?

Нещодавно в наше життя увійшов термін «coworking» і буквально перевернув з ніг на голову сферу здачі офісів та приміщень для бізнесу. Коворкінг це альтернатива оренді кабінету або роботі з дому, це повністю обладнане робоче місце, яке можна орендувати на будь-який час – від кількох годин до місяців. Сьогодні ми розберемо, як влаштований Коворкінг, які умови пропонують і скільки це коштує.

Що таке коворкінг і кому він підійде

коворкінг це

Коворкінг є організацією простору, що забезпечує професіоналам доступ до різних робочих зручностей. Тут можуть бути як спільні відкриті офісні простори, так і окремі кабінети або кімнати для переговорів. Коворкінг Київ пропонує гнучкі тарифи оренди, дозволяючи клієнтам вибирати терміни та умови роботи відповідно до їхніх потреб.

Оренда робочого місця або кабінету в коворкінгу зручна багатьом: фрілансерам, підприємцям, стартапам і навіть представникам великих компаній, які цінують гнучкість, професійне середовище та можливість спілкування з колегами з різних областей. Цей зручний робочий простір сприяє підвищенню продуктивності та якості роботи.

Плюси коворкінгу

коворкінг Київ

Коворкінг має безліч переваг:

 • Особистий робочий простір: Кожен коворкер має своє власне, повноцінне робоче місце, що створює умови для комфортної та продуктивної роботи.
 • Комплекс послуг: Власники коворкінгу надають не тільки робочий простір, але й різні додаткові послуги, такі як безкоштовний та безлімітний доступ до інтернету, включені в оренду витрати на електроенергію та навіть спортзал, душові та зони відпочинку.
 • Бізнес-атмосфера: Фрілансери та підприємці уникають відволікаючих факторів домашньої обстановки та знаходяться у професійній бізнес-атмосфері коворкінгу.
 • Спілкування: У коворкінгу висока ймовірність встановлення корисних зв’язків, зустрічі з однодумцями та потенційними партнерами. Це місце, де можна обмінюватися досвідом, знаходити команди для спільних проектів та розширювати ділове коло спілкування.
 • Меблі та обладнання включені у вартість: Необхідна для роботи техніка, безперебійний інтернет, зручні нові меблі, велика кількість розеток полегшує робочий процес для орендарів.
 • Зручність для проведення співбесід та переговорів: Коворкінг надає окремі кабінети та простори для проведення ділових зустрічей.
 • Відпочинок та розваг: Багато коворкінг-центрів обладнані зонами релаксу з м’якими меблями, зонами для приготування кави, а також спортзалами або ігровими кімнатами, надаючи можливість скинути напругу та відновити енергію в перервах між роботою.

До ще одного вагомого плюсу віднесемо прихильність. У Києві коворкінги знаходяться в центрі міста, як правило, в пішій доступності від метро. Це зручно для співробітників та партнерів. Для тих, хто добирається своїм транспортом є паркінг і охорона.

Скільки коштує оренда робочого місця у Києві?

коворкінг

Тепер про ціни. Розбираючи пропозиції ми зупинилися на сайті coworking.ua. Beeworking пропонує кілька зручних локацій у Києві: у Голосієво (метро Виставковий центр) та на Подолі (Контрактова, Поштова площа). Це сучасні коворкінги з інтенетом Starlink 2 та генератором на випадок відключення електроенергії, стильних та зручних меблів, спортзалу, ігрової зони, прибирання та обслуговування кабінетів.

Вартість оренди в коворкінгу Beeworking:

 1. Переговорна кімната обладнана великим переговорним столом, екраном, маркерними стінами, фліпчартами – від 10 $ на годину.
 2. Робочий простір на один день – 20 $.
 3. Зал для семінарів і вебінарів – 40 $ на годину.
 4. Комфортна Lounge Zone – 150 доларів на місяць.
 5. Open-space – 190 доларів.
 6. Оренда офісу для кількох співробітників – від 250 $ на місяць.

Beeworking цікавий стильним інтер’єром, панорамними вікнами з видом на парк, продуманим плануванням робочих місць та гнучкими умовами. Тут можна замовити тестовий день та оцінити умови для роботи, перш ніж замовляти оренду на місяць.