Виїзна хімчистка у Києві

Виїзна хімчистка у Києві – неймовірно зручна послуга. До вас додому або офісу приїжджає бригада клінерів і протягом декількох годин видаляють плями з габаритних предметів: м’яких меблів, килимів, матраців, штор, стільців. Коштує це недорого, а результат не порівняти з ручним чищенням.

Як працює виїзна хімчистка

У зручний для вас час до вас на адресу приїжджають майстри. Вони оглядають плями та забруднення і на місці визначають, який засіб для чищення підійде для їх виведення. З собою працівники мають весь необхідний інвентар, обладнання для аквачистки та ополіскування, фен для просушки поверхні. Найпоширеніші замовлення – чистка диванів Київ, чистка матраців та штор.

Виїзна хімчистка має свої плюси:

 • Економія на транспорті та вантажниках . Не потрібно витрачатися на транспорт і вести диван у хімчистку машиною. Куди простіше викликати клінерів чистка дивана додому.
 • Видалення складних плям . Виїзна хімчистка Київ видаляє найважчі та найстаріші плями: кров, жир, вино, фломастери тощо. Ви зможете “реанімувати” меблі з безнадійними плямами.
 • Доступна ціна . Усього від 1300 грн за диван. Погодьтеся, набагато дешевше, ніж купувати нові меблі.
 • Безпека . У роботі використовуються еко засоби з нейтральним запахом, які не викликають алергії. Вони безпечні для домочадців та свійських тварин.
 • Висока швидкість . Це швидко. Чистка дивана займає приблизно годину часу.

Ще один плюс – замовити виїзну хімчистку в Києві можна на будь-який зручний час: увечері після роботи, у вихідний день або в обідню перерву в офіс.

виїзна хімчистка київ

Де в Києві замовити чистку дивана, килима або матраца

Виїзну хімчистку пропонує компанія «Неоклін». Вона працює вже понад 7 років та має філії у Києві, Львові та Вінниці. Детальніше про послуги та ціни на чистку ви зможете прочитати за посиланням https://neoclean.com.ua/. Неоклин працюють з дорогим американським та німецьким обладнанням та застосовують якісні сертифіковані засоби для чищення.

Короткий список послуг виїзної хімчистки у Києві:

 • Хімчистка матраців.
 • Чистка шкіряних та м’яких меблів: прямих та кутових диванів, крісел, подушок.
 • Хімчистка штор та тюлі.
 • Чистка ковроліну та килимів.

Сам процес чищення пропонується у двох варіантах:

 1. Стандарт: аквачистка , видалення плям, сушіння.
 2. Преміум: до перерахованих опцій додається глибоке вибивання пилу, нейтралізація запаху, ополіскування та додаткове просушування феном.

Для повного висихання матраца чи дивана потрібно почекати буквально кілька годин. Забираються специфічні запахи від тварин, соків, молока. За бажанням у компанії можна замовити супутні послуги прибирання.

Скільки коштує виїзна хімчистка Київ

Остаточна ціна виїзної хімчистки залежить від ступеня забруднення, складності чищення, обсягу робіт, віддаленості виїзду від Києва.

Хімчистка вдома (Київ), ціни

Послуга чищенняСтандарт, грнПреміум, грн
Диван1300-16002000-2500
Матрац односпальний9001200
Матрац двоспальний13002000
Ковролін80-100100-120
Штори50 грн /м 2
Тюль30 грн /м 2

У таблиці подано усереднені ціни. Для більш точного прорахунку можна зателефонувати на номер +38(096)0505350. Тут же у телефонному режимі вам запропонують оформити замовлення на чищення. Все, що потрібно – залишити адресу, телефон та визначитися з часом візиту.