Посольство США в Києві

Головне завдання посольства США в Києві – захист інтересів США та її громадян, які перебувають в Україні. Посольство забезпечує консульські та візові послуги, допомагає у випадках затримання чи нещасного випадку, організовує культурні та освітні програми, а також надає консультації для бізнесу та інвесторів, зацікавлених у США.

Посольство США в Києві Список послуг

Посольство США в Києві надає широкий спектр послуг, пов’язаних із візовими та консульськими питаннями, а також надає допомогу громадянам США, які перебувають в Україні. Деякі з основних послуг, що надаються посольством, включають:

  1. Видача віз: Посольство США в Києві опрацьовує заяви на видачу різних типів віз, включаючи туристичні, студентські, робочі та імміграційні візи.
  2. Консульські послуги: Посольство надає консульські послуги, такі як видача закордонних паспортів, завірення документів, видача свідоцтв про народження, шлюб та смерть, а також допомога у випадках затримання чи нещасного випадку.
  3. Культурні програми: Посольство організовує культурні програми, такі як виставки, концерти та лекції, щоб розширити знання про американську культуру та зміцнити дружні зв’язки між США та Україною.
  4. Освітні програми: Посольство також надає підтримку в різних освітніх програм, таких як Fulbright та інші програми обміну, щоб допомогти студентам та професіоналам України здобути освіту та досвід роботи в США.
  5. Консультації для бізнесу: Посольство надає консультації для осіб та фірм щодо створення бізнесу в США.
  6. Поради з безпеки: Посольство США у Києві також надає поради з безпеки для американських громадян, які перебувають або планують відвідування України.

Це далеко не повний список послуг, що надаються Посольством США, і конкретні послуги можуть змінюватись в залежності від індивідуальних потреб та обставин.

посольство сша

Адреса Посольства США у Києві та графік роботи

Адреса посольства США – вулиця Сікорського, 4.

Графік прийому: з понеділка до п’ятниці з 8:30 до 17:30.

На громадському транспорті можна дістатися до Посольства США таким чином:

  1. Метро: Найближчий до посольства метро – “Либідська” (лінія М1). Від метро Либідська можна дійти до посольства пішки, займе близько 20-25 хвилин.
  2. Автобус: З різних частин міста до посольства можна доїхати автобусом або маршруткою. Найбільш зручні маршрути: 415 (від станції метро “Видубичі”), 170 (від станції метро “Шулявська”) або 548 (від станції метро “Позняки”).
  3. Таксі: Ви можете замовити таксі через мобільні програми (наприклад, Uber, Bolt, Uklon) або зателефонувати до таксі компанії (наприклад, Uklon, 838).

Під час відвідування посольства не забудьте мати при собі паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Також рекомендується заздалегідь записатись на прийом через веб-сайт Посольства США.

Як записатися на прийом до посольства США в Києві

Для того щоб потрапити на прийом до Посольства США, необхідно заздалегідь записатися на прийом.

Записатися на прийом можна через консульський відділ Посольства США, використовуючи електронну систему запису на сайті https://evisaforms.state.gov/acs/default.asp?postcode=KIV&appcode=1.

Також можна записатися на прийом через контакт-центр за телефоном: +38 (044) 383-8066 (в Україні) або +1 (703) 988-7107 (у США).

При записі на прийом вам потрібно буде вказати свої дані та мету візиту. Після цього вам буде надано дату та час прийому в Посольстві.

Важливо враховувати, що Посольство США у Києві приймає на прийом лише тих, хто зареєструвався заздалегідь та має офіційне запрошення. На вході до будівлі Посольства проводяться перевірки та можуть бути додаткові заходи безпеки.