В яких випадках варто записатися до лікаря-хірурга?

Лікар-хірург являється фахівцем, який займається діагностикою, проведенням лікування різних захворювань. Важливо зазначити, що хірургія у Львові стає вірним рішенням, коли медикаментозне лікування не має особливого ефекту. Також з боку лікаря-хірурга здійснюється нагляд до проведення операції та після неї.  Пацієнти, за якими наглядає професійний хірург, значно підвищує шанси на те, що людина після операції якомога швидше повернеться до звичного життя. 

Якщо потрібна допомога досвідченого фахівця у Львові, тоді варто звернутися до одного з медичних центрів «Родина». У закладі дбають про кожного, хто потребує підтримки з боку лікарів-хірургів і не тільки. 

Чи варто говорити, що у питаннях хірургії, ні в якому разі не можна займатися самолікуванням? Якщо відчуваєте симптоми, тоді одразу варто залишити заявку на офіційному сайті «Родина», щоб записатися на консультацію.

Симптоми, за якими потрібно звернутися до хірурга 

записатися до лікаря-хірурга

Звернутися до лікаря-хірурга, потенційному пацієнту потрібно у таких випадках:

 • Якщо відчуваєте біль, що має різну інтенсивність та локалізацію;
 • Коли помітили випинання які також відрізняються по локалізації. Це можуть бути грижі після операції,  також пахвинні грижі, пупкові;
 • Наявність запальних процесів, гнійників;
 • Якщо потрібно провести різноманітні хірургічні маніпуляції;
 • Коли на нижніх кінцівках спостерігаються розширення вен;
 • Коли треба накласти шви після травм, якщо виявилися ущільнення в різних ділянках тіла;
 • Виникла потреба накласти чи зняти хірургічну пов’язку. 

У випадку виникнення будь-яких таких проблем, варто залишити заявку на сайті і вже скоро відповість менеджер, щоб призначити зручну дату й час. Зробити все це можна через посиланням https://rodyna-medical.com.ua/, де представлена актуальна інформація для ознайомлення. 

Важливим моментом являється і те, що у центрі можна замовити консультацію дитячого хірурга. Дитячий хірург готовий допомогти у таких випадках:

 • Якщо у дитини спостерігаються гострі та інтенсивні болі у животі;
 • Виникають приступи блювоти без очевидної причини;
 • У малюка проявляється грижа або сталося травмування;
 • Дитина просто відчуває біль. 
хірургія у Львові

Не потрібно чекати, доки у малюка симптоми стануть більші та гостріші. Якомога швидше звертайтеся до професійного хірурга у медичному центрі «Родина».

Яким чином проходить консультація хірурга?

У  процесі консультації лікаря-хірурга, фахівець збирає детальну інформацію про захворювання, проводить обстеження пацієнта. 

Після того, як консультація буде завершена, хірург, якщо потрібно, може надати рекомендації щодо додаткового огляду. Все це приводить до більш детального дослідження того, хто звернувся до клініки і виявлення результатів.