L’Oréal Україна та UNBROKEN: Проект «Не До краси»

L’Oréal Україна та Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) репрезентують Всеукраїнський соціальний проект «Не До краси». Цей проект спрямований на підтримку жінок, які постраждали від війни, у відновленні фізичного та емоційного благополуччя, а також у звільненні від слідів війни на обличчі та тілі.

Війна залишає свої мітки

Щодня внаслідок війни, розпочатої Росією в Україні, українці гинуть та страждають від ворожих ударів, які залишають жахливі сліди на тілах людей. Багато жінок, які стали жертвами війни, щодня стикаються з відображенням своїх шрамів і рубців у дзеркалі, які постійно нагадують їм про страшні події.

Проект «Не До краси»

не до краси

Проект «Не До краси», який ініціював L’Oréal Україна у співпраці з Центром НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), надає жінкам можливість відновити свій фізичний та емоційний стан. Кожна учасниця проекту отримає безкоштовну консультацію кваліфікованих спеціалістів у галузі пластичної хірургії, естетичної медицини, ментального здоров’я та інших медичних напрямків. Індивідуальна тактика лікування буде розроблена залежно від характеру отриманих травм, включаючи операційні втручання, шліфування рубців та косметологічні процедури.

Крім того, кожну учасницю підтримають фахівці з ментального здоров’я, надаючи можливість пройти сеанси тілесно-орієнтованої та розмовної психотерапії. Ці заходи спрямовані на відновлення впевненості та позитивного сприйняття себе та свого тіла.

Катерина Захараш, Директор корпоративних комунікацій L’Oréal Україна, підкреслила, що метою компанії є створення краси, що рухає світ, і надання жінкам впевненості, розширюючи їхні права та можливості. Проект «Не До краси» стає важливим інструментом для відновлення фізичного та емоційного стану жінок, які постраждали від війни в Україні.

Партнером проекту є Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ, який входить до складу Першого медоб’єднання Львова, одного з найбільших медичних закладів в Україні.

Проект запрошує жінок віком від 18 років, які зазнали пошкоджень від війни, взяти участь у програмі безкоштовної реабілітації. Учасниці отримають не лише кваліфіковану медичну допомогу, а й підтримку на шляху до відновлення та повернення втраченої впевненості та радості життя.