L’Oréal Україна та UNBROKEN: Проект «Не До краси»

проект не до краси

L’Oréal Україна та Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) репрезентують Всеукраїнський соціальний проект «Не До краси». Цей проект спрямований на підтримку жінок, які постраждали від війни, у відновленні фізичного та емоційного благополуччя, а також у звільненні від слідів війни на обличчі та тілі. Війна залишає свої мітки Щодня внаслідок війни, розпочатої Росією в Україні, українці гинуть та … Докладніше

Безкоштовні стрижки у Києві: де знайти і чи варто туди йти?

безкоштовні стрижки у Києві

Напевно, вам траплялося оголошення «Безкоштовні стрижки, оплата за матеріал». Давайте розберемо, що це і чи дійсно можна записати на стрижку безкоштовно. Зробимо невеликий огляд та підкажемо, де шукати такі перукарні у Києві.

Докладніше

Тату салони Київ. Огляд, адреси та ціни

тату салони київ

У Києві є безліч студій та салонів, де можна зробити татуювання. До цього огляду увійшли відомі тату салони Києва. Для зручності ми опублікуємо їхні адреси. Ціна на татуювання у Києві в огляді вказана приблизна. Точну вартість потрібно дізнаватися у майстра.

Докладніше

Видалення родимок Київ

видалення родимок київ

Медицина пішла далеко вперед, тому видалення родимок Київ вважається зараз звичайнісінькою процедурою. Новоутворення може раптово з’явиться на будь-якій ділянці тіла, від цього ніхто не застрахований, але хірургічне та лазерне видалення точно впорається із цією проблемою.

Докладніше

Лазерна епіляція Київ

лазерна епіляція

Як прибрати волосся там, де воно не потрібне і на довгий час зберегти гладкість шкіри? На допомогу приходить лазерна епіляція Київ. Огляд на послуги епіляції з цінами та порівняльною таблицею. Обов’язково згадаємо Лазерхауз та Люменіс.

Докладніше