Консультація лікаря дерматолога у Києві: про дерматоскопію та ціни на послуги

Багато хто з нас хвилюється про стан своєї шкіри та звертається за консультаціями до профільних клінік столиці. Сучасне обладнання з цифровою електронною дерматоскопією дозволяє максимально точно зробити опис стану шкіри, на основі якого разом із отриманими аналізами лікар дерматолог Київ поставить правильний діагноз та призначить лікування. Скільки коштує консультація лікаря, як відбувається огляд і де виконують дерматоскопію ми зараз і обговоримо.

З якими скаргами звертаються до дерматолога?

лікар дерматолог київ

До лікаря-дерматолога можна звернутися з проблемами, пов’язаними зі шкірою та її придатками. Найчастіші скарги пацієнтів:

 1. Акне (прищі): Запальні процеси на шкірі, які можуть вимагати професійного лікування та догляду.
 2. Екзема: Захворювання, що характеризується запаленням шкіри, яке може викликати свербіж, почервоніння та лущення.
 3. Дерматит: Реакція шкіри на різні подразники, хімічні речовини чи алергени.
 4. Грибкові інфекції: Захворювання, спричинені грибками, такі як дерматофітії або кандидоз.
 5. Алергічні реакції: Шкірні прояви алергії, кропив’янка, червоні плями чи набряки.
 6. Пігментаційні порушення: Нерівномірне фарбування шкіри, пігментація від сонця, мелізму та інші зміни кольору.
 7. Висипи та висипання: Висипи різних характерів, від вугрів до дерматозів.
 8. Псоріаз: Хронічне захворювання, що характеризується утворенням сухих пластин та папул.
 9. Зміни нігтів та волосся: Ломкість, випадання волосся, грибкові інфекції нігтів та ін.
 10. Перевірка родимок та новоутворень на шкірі для виявлення можливих ознак раку.

Це лише невеликий перелік можливих проблем. Професійна консультація лікаря в ліцензійній клініці доктора Бреннера https://brennerclinic.com.ua/ukr/ допоможе швидко та точно визначити проблему. Завдяки високоточній дерматоскопії діагностика перейшла новий технологічний рівень.

Що таке дерматоскопія шкіри?

дерматоскопія

Дерматоскопія – це інноваційний метод діагностики шкірних захворювань, який дозволяє лікарю мікроскопічно вивчити ділянку шкіри під збільшенням від 4 до 20 разів, не ушкоджуючи її. Ця процедура покликана допомогти лікарям виявляти та аналізувати підозрілі новоутворення шкіри для точного встановлення діагнозу. Процес включає обов’язкову консультацію, під час якої лікар уважно вивчає всю поверхню шкіри пацієнта, збирає анамнез та вислуховує його скарги.

Основний етап процедури – дерматоскопічне дослідження. Фахівець використовує оптичний гель та камеру дерматоскопа для отримання мікроскопічної картини підозрілих ділянок шкіри. Отримані дані виводяться великий екран і фіксуються на захищеному сервері. Завершальний етап включає інтерпретацію інформації лікарем та пояснення пацієнту подальших кроків. За підсумками дослідження видається експертний медичний висновок.

Про клініку доктора Бреннера

консультація лікаря дерматолога

Клініка надає косметологічні та дерматологічні послуги з використанням передових технологій та методик. Лікарі та косметологи клініки пропонують процедури, спрямовані на покращення текстури шкіри, боротьбу з ознаками старіння та вирішення інших косметичних питань. Репутація клініки заснована на високому професіоналізмі та турботі про благополуччя пацієнтів, роблячи її надійним центром для забезпечення якісного догляду за шкірою.

Прайс на послуги клініки:

 • Первинна консультація лікаря, у тому числі онлайн — 550 грн.
 • Цифрова електронна дерматоскопія – 600-900 грн.
 • Карта родимок – акційна ціна 3500 грн.
 • Цифрова трихоскопія з консультацією лікаря – акційне проїдання 1000 грн.
 • Лазерне лікування акне – акція 1000 грн.

У клініці часто відбуваються акції, що дозволяє клієнтам придбати комплексні програми лазерної епіляції, косметологічних процедур та записатися на апаратну косметологію зі знижкою до 50%!

Розташована клініка в пішій доступності від метро «Лівобережна» на території ЖК «Галактика» за адресою: вул. Євгена Сверстюка, 6. Для швидкого запису використовуйте номер (044) 33-99-330.