Революційні секс-іграшки 2024

Як же нестерпно, коли кохана людина перебуває у від’їзді за тисячі кілометрів від тебе. Стає сумно і самотньо. Але світ сучасних технологій допомагає нам бути ближчими. Вже існує безліч пристроїв, програм і додатків, які дають змогу бачити і чути одне одного в реальному часі в будь-яку секунду. Це, звісно, чудово, але неодмінно хочеться ще й відчувати одне одного. Можливо, саме в 2024 році будуть випущені іграшки, які наблизять коханих людей один до одного, навіть якщо між ними сотні кілометрів. Наразі, спеціально для пар деякі виробники інтимних товарів створили розумні секс іграшки, які допоможуть партнерам отримати новий інтимний досвід незалежно від відстані. Ще 20 років тому це здавалося неможливим, але зараз це реально. Для того, щоб доставити задоволення партнеру, потрібно всього лише встановити додаток на смартфон і синхронізувати з пристроєм, який знаходиться у партнера.

Інтимні “розумні” іграшки

Наразі майже кожен секс шоп може запропонувати великий вибір смарт товарів інтимного призначення. Це можуть бути вібратори для точки G, кліторальні вібратори та стимулятори, вагінальні кульки, вібратори-кролики, ерекційні кільця, анальні пробки, масажери простати для чоловіків або мастурбатори.

секс шоп

Відповідно, підібрати бажаний девайс буде не дуже важко. А для тих, в кого можуть виникнути проблеми з вибором іграшки, рекомендуємо звернутися в магазин інтимних товарів Не Для Скуки. Досвідчені онлайн-консультанти допоможуть з вибором, детально відповівши на всі запитання, які можуть виникнути в процесі підбору найкращих революційних іграшок.

Якщо іграшкою користуватиметься дівчина, візьміть до уваги її уподобання сексі, від чого вона гарантовано отримує задоволення, про що фантазує. Наприклад, деякі жінки можуть відчувати оргазм лише від зовнішньої стимуляції, а інші – як від зовнішньої так і від внутрішньої. Залежно від фізіології можна вибрати чудовий вібратор для стимуляції точки G або невеликий потужний вакуумний стимулятор. Або підібрати іграшку для фанатів одночасної стимуляції кількох ерогенних зон.

Також за допомогою смарт іграшок можна подбати про жіноче здоров’я і придбати смарт вагінальні кульки. Вони перебувають у більш виграшній позиції перед іншими тому, що йдуть в парі з додатками, які розраховують програму тренувань індивідуально, допомагають відслідковувати прогрес та зберігають всі досягнення, отримані в процесі.

 Існують смарт-іграшки, щоб одразу зробити приємно обом партнерам. Це можуть бути невеликі вібратори для пар, які сміливо можна використовувати прямо під час сексу. Вони не заважають проникненню і додатково стимулюють чутливі зони.

Варто не забувати найголовнішого – розумні іграшки дають змогу самостійно придумувати такт та інтенсивність стимуляції, тобто ви можете створити власний ритмічний малюнок на основі улюбленого треку або запису голоса коханої людини. Ну і звичайно можливість управління девайсом на відстані.

Новинки 2024

секс іграшки

В 2024 році ми очікуємо багато революційних новинок від брендів інтимних товарів. Найбільші ставки робимо на такі бренди:

  1. Magic Motion – це компанія, яка спеціалізується виключно на смарт-пристроях. Лінійка цього виробника складається з досить якісних товарів, за відносно прийнятну ціну. Девайси від Magic Motion абсолютно не поступаються за якістю дорогим брендам.
  2. We-Vibe – бренд з досить немаленькою вартістю товарів, але якість говорить сама за себе. Інтимні іграшки від цього канадського виробника можна легко підібрати на будь-який смак.
  3. Lovense – бренд, який швидко набрав популярності серед любителів якісних і незвичайних секс-іграшок. Компанія одна з перших запустила лінійку товарів з можливістю управління на відстані.

З кожним роком подібних гаджетів стане тільки більше і відповідно вибір зросте. В магазині інтимних товарів Не Для Скуки обов’язково з’являться найкращі революційні девайси, для отримання задоволення будь-де і будь-коли.Копіювати текстСкопіювати HTMLВиконавВідмовитися