Для чого потрібна автономна сонячна електростанція?

Автономна сонячна електростанція – система, призначена для забезпечення енергонезалежності. Встановлення таких конструкцій дозволяє забезпечити оселю джерелом енергії сонця. Це чудовий спосіб зберігати працездатність електричних пристроїв в будинку при відключенні централізованого електропостачання, що в сьогоднішніх умовах буває часто.

Переваги встановлення автономної сонячної електростанції

сонячна електростанція

Якщо ви вирішили купити автономну сонячну електростанцію, – отримаєте наступні можливості:

  • безперервна робота всіх електроприладів незалежно від ситуації з централізованою енергетичною системою;
  • економія на оплаті рахунків за електроенергію завдяки виробництву власної сонячної енергії;
  • отримання коштів від держави за залишки згенерованої електроенергії, яка не була використана.

Власники сонячних електростанцій мають можливість зменшити навантаження на українську енергосистему, яка перебуває під ударами ворога та може працювати нестабільно. Важливо попередньо визначити потужність електростанції. Наприклад, типова автономна СЕС 5 кВт призначена для обслуговування будівель площею не більше 150 кв. м, на якій проживає до чотирьох людей.

Роль СЕС у забезпеченні енергетичної незалежності

Автономна сонячна електростанція

Середньостатистична автономна сонячна електростанція 5 кВт здатна генерувати чисту енергію для живлення побутових електроприладів. Щоб створити повністю автономну систему живлення, важливо грамотно підібрати наступні компоненти:

  1. сучасні сонячні панелі;
  2. акумуляторні батареї – для зберігання виробленої енергії та її використання у нічний час, коли не можна отримати нову порцію енергії від сонця;
  3. інвертор – для перетворення постійного струму від сонячних панелей на змінний, який можна використовувати для живлення приладів;
  4. кабелі для з’єднання компонентів системи між собою.

Інвертор підбирається таким чином, щоб можна було забезпечити стабільне живлення всіх встановлених у приміщенні електроприладів. Для середньостатистичного будинку буде достатньо пристрою потужністю 5–8 кВт. Близька до цих вимог автономна сонячна електростанція 10 кВт, ціна якої в інтернет-магазині Keyvolt робить придбання такої системи привабливим рішенням для котеджних будинків. Монтаж автономної сонячної електростанції має здійснюватися професіоналами для створення надійної та стабільно працюючої системи – незалежно від зовнішніх умов.