Білий екран на телевізорі: чому та що робити

Можливих причин появи білого екрана на телевізорі багато. Частину з них можна усунути без особливих зусиль. Якщо ж поломка складна, тоді потрібен професійний ремонт побутової техніки.

У цьому матеріалі ми розповімо про головні причини появи білого екрана, як можна усунути несправність та в яких випадках необхідно викликати майстра. А також з нашої статті ви дізнаєтеся, де краще замовити ремонт телевізора в Києві, щоб якісно й недорого розвʼязати проблему.

Причини появи білого екрана на телевізорі

Відсутність коректного зображення може бути спричинена різними факторами. Серед них:

 1. Проблеми з підключенням кабелів. Несправність може бути спричинена неправильним підключенням кабелів між телевізором і джерелом сигналу. Також причиною може бути їх ушкодження.
 2. Несправності екрана. До них належать поломки матриці, а також дефекти пікселів.
 3. Проблеми з джерелом сигналу. Через некоректність роботи зовнішніх пристроїв може з’явитися білий екран.
 4. Проблеми з прошивкою чи програмним забезпеченням. Ще одна причина – невдале оновлення ПЗ.
 5. Проблеми з блоком живлення. Несправності в блоці живлення впливають на подачу електроживлення до екрана.
 6. Пошкодження чи дефекти компонентів. Несправність внутрішніх електронних деталей телевізора може призвести до відсутності зображення.
 7. Електромагнітні дії. Вплив зовнішніх електромагнітних полів спричинює аномалії в роботі екрана.
 8. Пошкодження через механічні дії. Удари або падіння можуть призвести до деформації або поломки екрана.
remont televizora v kyyevi

Як усунути білий екран на телевізорі

Способи усунення несправності можуть бути різними. Ось що можна зробити самостійно:

 1. Перевірте підключення. Кабелі між телевізором і джерелом сигналу повинні бути правильно підключені. Використайте інші кабелі, щоб перевірити наявність пошкодження на тих, що були підключені раніше.
 2. Перезавантажте телевізор. Вимкніть пристрій на короткий час, а потім увімкніть його. Перезавантаження допоможе усунути тимчасові програмні збої.
 3. Перевірте джерело сигналу. Підʼєднайте телевізор до іншого пристрою або джерела сигналу, щоб унеможливити наявність проблем з поточним.
 4. Огляньте блок живлення. Переконайтеся, що з ним все добре й немає проблем із подачею електроживлення до телевізора.

Якщо ці дії не допомагають, варто зателефонувати до сервісного центру з ремонту телевізорів, оскільки спроби виконати складний ремонт без належних навичок можуть погіршити проблему.

Послуги ремонту телевізора в Києві: ПКСС

Якщо вам потрібний ремонт техніки, звертайтеся до Першої Київської Сервісної Служби (ПКСС). Компанія зарекомендувала себе як сервісний центр, який виконує швидкий і якісний ремонт побутових приладів. Ви можете викликати майстра з ремонту телевізорів додому або відвезти зламану техніку до центру обслуговування. Орієнтовну вартість ремонту телевізора можна дізнатися на сайті компанії.