5 причин для автоматизації складського обліку

Прибуток торговельного підприємства залежить не тільки від показників продажів. Щоб збільшувати їх і правильно планувати закупівлі, потрібно постійно контролювати й відстежувати залишки. Варто збільшувати асортимент товарів, які користуються попитом, і зменшити кількість не дуже популярних.

Регулярний складський облік необхідний як невеликій, так і крупній компанії, в тому числі інтернет-магазину. Коли інформація про актуальні залишки та місцезнаходження продукції доступна, її завжди простіше знайти, щоб швидко й правильно зібрати замовлення. Таким чином виходить прискорити інвентаризацію на підприємстві.

складський облік

Програма для складського обліку: що це

Бухгалтерію онлайн створено на основі хмарного сервісу, тобто, вся інформація зберігається на захищеному віддаленому сервері. Таким чином, доступ до даних можливий будь-коли та в різних точках світу зі свого смартфона, ноутбука, планшета. Облік товару на складі доступний через інтернет, для перегляду чи редагування відомостей не потрібно наймати програмістів.

USAP.ONLINE буде корисним для невеликих або крупних торговельних підприємств, а також компаній, які працюють у сфері послуг. Для використання сервісу не потрібно облаштовувати серверну, купувати дороге обладнання. Кожен має можливість оцінити функції продукту протягом тестового періоду, він триває 14 днів. Після залишається вибрати оптимальний тариф залежно від потрібних опцій.

Програма має широкий функціонал – це не тільки бухгалтерські, а й багато інших операцій, які щодня відбувається на підприємстві. За її допомогою можна проводити платежі, виставляти рахунки контрагентам, бачити прибутки від продажів та з інших джерел. Функціонал дає можливість відстежувати робочі графіки працівників, виплачувати їм зарплати, премії тощо.

Навіщо бізнесу автоматизація

Більшість керівників поступово повністю відмовляються від ведення обліку звичайними способами – вручну або в Excel. Виникає потреба скоротити кількість робочих паперів, адже вони потребують окремого місця для зберігання. Автоматизація не тільки знімає зайве навантаження з працівників, а й забезпечує безпеку конфіденційних даних – коли вони зберігаються тільки в інтернеті, вірогідність їхнього розкриття низька.

Облік товару на складі

Автоматизація потрібна бізнесу з таких причин:

  • мінімізація помилок через людський фактор. Складським працівникам доводиться мати справу з великим обсягом інформації, тому їм важко пам’ятати та контролювати все. У програмі дані не тільки зберігаються, а й автоматично оновлюються в реальному часі, тому завжди є точними;
  • ведення електронних документів. Використовуючи спеціальну програму, не потрібно записувати продажі, приймання, відпуск товару вручну, купувати касовий апарат. Відомості, акти дуже просто обробляти, щоб проводити інвентаризацію без затримок;
  • оптимізація простору. Коли база даних про товари на складі, фінансові та інші операції зберігається у хмарі, не потрібно купувати обладнання для серверної, стелажі для паперів тощо. Є можливість повністю перейти в онлайн, не витрачаючи кошти на оренду;
  • єдиний облік. Електронні документи доступні не тільки керівникові, а й працівникам, при цьому для кожного можна налаштувати права. Це особливо актуально, коли в компанії декілька складських приміщень;
  • контроль роботи складу. Можна не вимагати звіти від працівників, адже вони доступні онлайн.

Автоматизація складу допоможе прискорити й спростити складський облік та інші робочі процеси, забезпечить швидке отримання та точність даних.