З чим подавати піцу: алкогольні і безалкогольні напої, які пасують до піци

Хто б міг подумати, що всіма улюблена піца раніше була їжею для бідняків? Зараз це одна із найпопулярніших страв по всьому світу. Багато туристів приїжджають в Італію не тільки помилуватися цією сонячною країною, а і скуштувати справжню піцу Маргариту, яку подають в Неаполі. В Україні італійський смаколик можна замовити в будь-якому місті, наприклад, частий запит від клієнтів: піца в Ужгороді з доставкою. Щоб сповна насолодитися усіма смаковими відчуттями улюбленої страви, потрібно знати, чим можна запивати піцу. 

Чим запивають піцу в Італії?

В Італії зазвичай до піци подають червоне виноградне вино або ж охолоджений лимонад. Саме ці напої, як вважають італійці, ідеально гармонують з піцою. Якщо ви вживаєте піцу з м’ясною гострою начинкою, то краще замовляти більш терпкі сорти червоного вина. 

До піци з морепродуктами краще замовити біле сухе вино. Смак вегетаріанської піци найбільш підкреслить вино, яке має приємну кислинку. Італійці ніколи не будуть запивати піцу капучино. В Італії це вважається моветоном. Капучино італійці п’ють тільки за сніданком. Якщо вам потрібна порція кофеїну, то краще замовити чай або еспресо.

напої до піци

Безалкогольні напої до піци

Який безалкогольний напій обрати до піци, щоб він не перебивав смак? Звичайно, на перше місце ми поставимо мінеральну воду. Мінеральна вода – це той універсальний напій, який і жагу вгамує, особливо в теплу пору року. І буде дуже доречним вибором до такої ситної страви, як піца. Але, якщо ви зупинили свій вибір на мінеральній воді, то краще обирати варіанти без газу. Як відомо, газований напій підвищує апетит, а це може призвести до переїдання. 

Якщо ви вживаєте піцу з дітьми, і вони дуже полюбляють солодкі напої, то кращим варіантом буде замовити сік або лимонад.

Алкогольні напої для дорослих

Пронто

Як відомо, українці найчастіше до піци замовляють пиво. І дійсно, пиво має не сильно виражений смак, тому не переб’є смакову гаму основної страви. 

  • Світле пиво можна замовити до піци з морепродуктами;
  • Темне – до піци з м’ясною начинкою.

Коли ви зібралися з друзями посидіти в піцерії у класній компанії, то можна замовити вино. Біле або червоне сухе. Пам’ятайте, чим яскравіший смак має начинка у піци, тим і вино можна вибрати більш терпке. До піци з сирною начинкою пасує приємна свіжість білого сухого вина. Цікавим буде також дует піци й легкого ігристого рожевого вина. За бажанням можна замовити чарку міцного алкоголю.

Сподіваємося, що ви знайшли для себе відмінний варіант до вечері. До речі, замовляючи піцу в Пронто, можна також вибрати й напій до неї.