Види зовнішньої реклами: що ефективніше?

Лайтбоксами та об’ємними вивісками міські вулиці рясніють цілодобово, а металеві огорожі та стіни будівель прикрашають банерні розтяжки. Виробництво зовнішньої реклами сьогодні майже доведено до автоматизму, і тому доступніше. Серед усієї різноманітності, яку можуть запропонувати рекламні агенції, кожен обов’язково знайде щось для себе – https://sirio.com.ua/uk/ofsetniy-druk/nakleyki/

Підсилення інформаційного ефекту: використання буклетниць та промо-столів

Якщо ви робите акцент на інформаційну складову своїх послуг, то з цим ознайомчим завданням чудово впораються буклетниці, переносні штендери, промо-столи та виставкові стенди. Якщо ж у пріоритет ставиться вигідна подача фірмового стилю, хорошим способом для досягнення цієї мети є світлова реклама, яка включає близько сорока різновидів конструкцій. Оскільки технологія впровадження елементів освітлення у фасадні установки сьогодні добре прижилася та активно розвивається, ви можете використовувати люмінісцентні або світлодіодні лампи як невід’ємну частину композиції вашої вивіски або як додаткове освітлення білборду, брандмауерного панно, банерної розтяжки чи дахової установки.

Сувенірна та поліграфічна продукція для залучення уваги клієнтів

реклама

З поданням необхідної інформації вашому клієнту також чудово справляється поліграфічна продукція. Внутрішня реклама є невід’ємною частиною успішного бізнесу, тому не варто зменшувати значення листівок, проспектів, буклетів та календарів. Сувенірна продукція сьогодні також у ціні та активно використовується великими підприємствами для підтримки інтересу клієнтів до своїх послуг. Друк календарів здійснюється в дуже стислий термін – буквально через пару днів після подачі макета ви отримаєте якісний та оригінальний сувенірний виріб.

Кишенькові календарі переважно друкуються оптовим тиражем до тисячі штук; перекидні та настінні календарі часто друкуються невеликими тиражами та займають більше часу, адже для їх реалізації також використовують ламінацію, скріплення блоків пружинами та встановлення пластикового курсору. Виготовлення фірмового календаря також надає більшу свободу для експериментів з формою, розмірами, кольоровою гамою та стилеутворюючими елементами. Саме тому вони займають провідну позицію у блоці сувенірної продукції – завдяки своїй мобільності, актуальності та оригінальному дизайну – https://sirio.com.ua/uk/

Звичайно, існує безліч способів розвинути інтерес аудиторії до своєї компанії. Щоб зрозуміти, який вид зовнішньої чи внутрішньої реклами буде найефективнішим у вашій ситуації, зверніться до провідних рекламних агенцій вашого міста.