Вхідні двері від Hörmann: зручність, надійність, функціональність

Металеві вхідні двері — вибір тих, хто хоче надійно захистити свій дім і своє майно. Сьогодні виробники пропонують величезний вибір металевих дверей. Тому у покупців виникає багато запитань: як правильно вибрати вхідні двері, щоб покупка не розчарувала? Де купити двері, які не лише гарно виглядають? На що варто звернути увагу, щоб конструкція зберігала привабливий вигляд і технічні характеристики тривалий час?

Двері вхідні від Hörmann — це перевірена часом німецька якість, увага до найменших деталей, великий вибір, доступна ціна. Навіть дуже вимогливі клієнти зможуть купити вхідні двері за демократичною ціною. 

двері вхідні

У чому особливість металевих вхідних дверей?

Двері мають високу якість, відрізняються міцністю, довговічністю. Оскільки технологічний процес виготовлення полотен і дверних коробок автоматизований, ймовірність браку через недбальство працівників практично виключена.

  • Двері з металу зазвичай мають складну систему замків, яка забезпечує стійкість до злому. Зазвичай при повороті ключа в таких дверях механізм замикає двері не в одному місці, а в декількох.
  • Завдяки додатковому ущільненню з інноваційних матеріалів можна зберегти тепло у будинку чи квартирі, а також захистити дім від зайвого шуму.
  • Металеві двері стійкі до злому, тому ви можете бути спокійні за своє майно. Товщина сталевого листа, яку використовують під час виробництва, виключає можливість розрізання полотна за допомогою ручних чи механізованих інструментів.
dveri vhidni vid hormann

Вхідні двері у квартиру німецького виробника Hörmann відрізняються стійкістю до зламу і безпекою, навіть якщо двері оснащено склінням. В основі склопакету — гартоване скло VSG товщиною 8 мм. Тому ризик отримати травму через розбите скло зведено до мінімуму. Для виробництва металевих дверей компанія використовує алюміній, який не змінює своїх властивостей і зовнішнього вигляду навіть протягом тривалого користування. Погодні умови, підвищена вологість, корозія, механічні пошкодження — двері будуть надійно захищені від всіх цих негативних факторів. Навіть через кілька років вхідні двері будуть виглядати як нові.

Вхідні двері в будинок мають не тільки відмінні технічні характеристики, а й привабливий зовнішній вигляд. Ви можете вибрати колір, який буде відповідати стилю будинку.

Вхідні двері можуть мати в комплекті додаткові блоки управління. Наприклад, ви можете вибрати зручну систему управління за допомогою пульта дистанційного керування чи сканера відбитків пальців.

вхідні двері

Вибираємо металеві двері

Плануєте купити вхідні двері в будинок? Головне — не поспішайте і прислухайтеся до наших порад. Перш за все дайте відповіді на такі запитання:

  1. Де будете встановлювати вхідні двері — у квартирі чи у будинку? Який рівень безпеки потрібен? Досвід показує, що не завжди варто купувати вхідні двері 4-го чи 5-го класу захисту від злому. Вони коштують дорожче, ними користуватися доволі важко. Особливо якщо у будинку проживають літні люди й маленькі діти.
  2. Який тип обробки відповідатиме вашому задуму? Вибираючи двері, варто враховувати не тільки їхні характеристики, а й зовнішній вигляд. У каталозі Hörmann представлено різні кольори дверей, тому вибрати потрібний варіант дуже просто.
  3. Скільки коштів ви готові витратити? Ціна — дуже важливий критерій, хоча й не головний. Купувати найдешевшу модель з думкою «Куплю пізніше щось краще» точно не варто, адже йдеться про захист вашого майна і комфорт під час користування. .

Тому вибирайте продукцію надійних виробників, які пропонують розумне співвідношення ціни і якості. Вхідні двері від Hörmann — для тих, хто цінує якість за розумну ціну, без переплат