Сильні сторони чи розширені можливості платформ криптовалют: чому обирають криптобіржі?

Слідкувати за тим, як функціонують криптовалюти онлайн, та проводити різнопланові операції зручніше всього на біржах. Сьогодні це більше, ніж просто платформа для проведення угод на покупку та продаж активів. Це повноправні сервіси, які дають змогу торгувати, інвестувати, вчитись та навіть будувати свою кар’єру за рахунок успішних кейсів торгової стратегії.

Серед великого переліку майданчиків для торгівлі криптовалютою є такі, які вважаються найкращими в окремих напрямках. Вони забезпечують високу ліквідність та пропонують унікальні умови, які можуть бути недоступними, наприклад, на інших біржах.

Торгові майданчики Bitcoin: за що ми любимо різні криптобіржі?

При виборі ресурсу важливу роль відіграють різнопланові критерії, серед яких і безпека, і доступні інструменти, і зручність використання. Проаналізувавши платформи за різними параметрами, можна сформувати список сервісів, які мають свої конкурентні особливості.

Binance

binance
 • Масштабність та ліквідність. Binance є одним з найбільших та найпопулярніших торгових майданчиків криптовалют у світі, відкриваючи доступ до найрізноманітніших криптопроєктів.
 • Широкий вибір фінансових послуг. Крім торгівлі, біржа пропонує ф’ючерси, опціони, стейкінг, кредитування та інші фінансові послуги.
 • Глобальна підтримка та безпека. Майданчик працює у багатьох країнах, має високий рівень безпеки та велику спільноту користувачів.

WhiteBIT

 • Висока ліквідність. WhiteBIT – платформа криптовалют, яка сьогодні є однією з найбільших європейських бірж криптовалют, і забезпечує унікально високу ліквідність.
 • Система безпеки. Сервіс зосереджений на захисті користувачів та використовує різні технології для забезпечення безпеки активів, тому вважається одним з найбільш захищених у світі.
 • Низькі комісії. Всі послуги для торгівлі криптовалютою передбачають вкрай низькі комісії, тому працювати з платформою зручно.

Huobi

 • Широкий вибір цікавих проєктів. Сайт торгівлі криптовалютою Huobi пропонує різноманіття проєктів та фінансових інструментів для торгівлі, серед яких ви можете знайти такі, що характерні китайському ринку.
 • Міжнародна присутність. Крім Китаю, Huobi активно працює у багатьох країнах, що робить його доступним для глобальних трейдерів.
Huobi

OKX

 • Широкий вибір послуг. OKX відкриває доступ до різнопланових інструментів, тому ви можете реалізовувати на майданчику найкращі стратегії торгівлі криптовалютою.
 • Різнопланова орієнтованість. Платформа зосереджена як на CeFi, так і на DeFi.

ByBIT

 • Спеціалізація на ф’ючерсах. ByBIT відома своєю торгівлею на ф’ючерсах на Біткоїн та інші криптовалюти, маржинальною торгівлею криптою.
 • Різноплановий леверидж. Сервіс пропонує різноманітне кредитне плече, тому користувачам доступні всілякі стратегії збільшення прибутковості.

Обираючи майданчик Біткоїнів, важливо враховувати свої потреби, безпеку, доступність фінансових інструментів, комісії та репутацію біржі. Кожна з цих платформ має свої особливості, які можуть відповідати різним типам трейдерів.